oostrum i - e.v.v. i o-o-- Hekkesluiter Eversoord slaagde er in koploper Oostrum thuis een punt af te snoepen0 In een matige wedstrijd had de thui ploeg weliswaar een overwicht doch- wist dit niet uit te drukken in doelpunten. De gasten hadden het "accent op de verdediging gelegd en wisten zo tot het laatste fluitsig naal de stand dubbel blank te houden. De Oostrummers daaren tegen stelden alles in het werk om beide punten thuis te houden, doch wisten de mogelijkheden die ontstonden, mede ook door fouten in de EV.V.-defensie niet te verzilveren. De machteloze Oostrumformatie had geen antwoord op het spel van de gasten en moest in de slotfase lijdzaam toezien-hoe Eversoord het weg is weg principe toepaste. Toch had. de hardwerkende Eversoordploeg recht op een punt. OOSTRUM 2 - LOTTUM 2 O' - 0. Op deze niet zo doelpuntrijke zondagmiddag lukte het Oos trum niet om meer dan een punt te vergaren. Beide ploegen startten behoudend en het eerste kwartier leverde dan ook gelijkopgaand voetbal op. Na dit kwartier nam'Oostrum het heft in handen maar wist de ontstane kansen weer niet te benutten. Een van deze kansen leverde het enige doelpunt van de wedstrijd op, maar het doelpunt van John Willemse (met nieuwe sjaal) werd wegens buitenspel afgekeurd. Het laatste kwartier kreeg Lottum het middenveld in handen door dat de Oostrumploeg toch wel wat moeite had met de vreemde speelwijze van de tegenstander, maar deze wist "de geboden ruimte niet effectief te benutten. Zo konden we onze thee gaan nuttigen met een gelijkstand terwijl een voorsprong van een of twee goals zeker niet geflatteerd geweest zou zijn. Na de rust was het Oostrum weer dat het spel domineerde met weliswaar geen sprankelend voetbal, maar toch goed genoeg om diverse kansen te creëeren. Hierbij werden ze in de kaart gespeeld door de .gasten die hun spel op het Oostrumse aanpasten. Tegenover de vele kansen die Oostrum kreeg kwam Lottum niet verder dat tot één reèele kans. Uit een corner raakten zij de doelpaal maar de voor het doel kaatsende bal kon nog tijdig weggewerkt worden. Met een slotoffensief trachtte Oostrum alsnog het dikverdiende tv/eede punt te be machtigen, maar evenals in de eerste wedstrijd (2-1 ver lies) kreeg Oostrum te weinig. Zo eindigde deze sportieve wedstrijd in een gelijkspel waarmee we toch weer een punt bij ons totaal op konden tellen. Met twee clubs onder ons blijven we toch behoorlijk in de running en als we komende - 8 -

Oostrum's Weekblad | 1979 | | pagina 8