AD OR NIEUWS. - Op donderdag 20 december is er geen club voor groep I De leiding van groep I0 „o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 79 KERSTVIERING. Evenals vorig daar organiseert de ADOR ook dit jaar veer een kerstviering.vloor alle leden van de ADOR, Deze viering zal gehouden worden op dinsdag 18 december in zaal van Dijk te Oostrum. Programma van deze avonds Om 18,00 uur worden alle leden van de AD OR (ook ouders zijn van harte welkom) bij het clubgebouw verwacht. Er zal een lampionnenoptocht .georganiseerd worden. Achter een auto aan, waarop een brandende ster wordt gemonteerd, trekken de kin deren met ouders door Gostrum, Tijdens deze optocht worden aan de kinderen opdrachten gegeven. Het einde van deze op tocht zal "bij zaal van Dijk' zijn, vaar de kinderen op cho comel en cake getrakteerd worden, In de zaal zullen door de kinderen nog enkele korstsDe_L%n worden opgevoerd. Ouders, helpt u uw kinderen met liet maken van lampionnen, zelf maken is voor do kinderen veel leuker en goedkoper. Ouders wilt u meedoen aan deze optocht dan bont ra van harte welkom. Mocht u 'uw kinderen na afloop komen 'halen, dan kan dit vanaf 20,00 uur. Wij wensen u allen een prettige kerstvieringen hopen op gunstig weer. Leiding en Bestuur Stichting Jeugdver, ADOR Oostrum. „o-o-o-o-o-o-o-o-o—o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- TE KOOPs Jonge konijnen. Pooltjes Wittevr. straat 10. —o—o—o—o—o—o—o—0-0-0-0-0—0-0—0-0—0—0-0-0—0—0-0—0—0-0—0—0-0—

Oostrum's Weekblad | 1979 | | pagina 5