werkcomité «ooifrym» Inspraakronde over het "Buitengebied" De voorbereidingen voor het bestemmingsplan "Buitengebied" zijn thans zover gevorderd, dat gestart kan worden met de inspraak procedure. Het College van B W heeft intussen zijn standpunt m.b.t. de gebiedsindeling ingenomen en de voorstellen omtrent de verschillende bestemmingen voor de in het "Buitengebied" ge legen gronden zijn op een concept-kaart vastgelegd. Deze kaart, die de basis vormt voor de gelegenheid tot inspraak welke de inwoners van Venray nu geboden krijgen, zal in de week van 15 nov. tot 22 nov. ter inzage worden opgehangen in de Rabo bank te Oostrum. Zoals bekend zal op donderdag 22 nov. een inspraak- en informa tie-avond gehouden worden om 20.00 uur in zaal van Dijk. De inleiding wordt verzorgd door een lid van het College van B W, terwijl ambtenaren een aanvullende toelichting op het plan zullen geven. Op deze avond zal informatie worden verstrekt aan de hand van tevoren beschikbaar gesteld materiaal, waarna ruimschoots de ge legenheid tot het stellen van vragen wordt gegeven. Tevens zullen de aanwezigen hun opmerkingen en kritiek op het plan kenbaar kunnen maken. Na die tijd heeft men tot uiterlijk 22 dec. de tijd om schrifte lijke reakties m.b.t. het plan bij het College in te dienen. Voordat B W hun definitief standpunt bepalen wordt, wanneer dit wenselijk mocht blijken, nogmaals met de insprekers overleg gepleegd. In april 1980 hoopt men de definitieve kaart ter visie te leggen, waarna de procedure tot vaststelling van het bestemmingsplan "Buitengebied" kan starten. Het Werkcomité

Oostrum's Weekblad | 1979 | | pagina 23