Venrayers regelmatig voor 't doel van goalie Peeters, Een ferme terugspeelbal belandde tergend langzaam in !t doel9 0-1. De Venray-mannen lieten niet na om ft paniekerige Oostrum verder in de verdediging terug te dwingen. Een levensgroot misverstand tussen de laatste linie en doelman Peeters luidde 'n naderend debacle in, 0-2 ruststand. Na de pauze bleken de kievitsboys ln metamorphose te heb ben doorgemaakt? Sprankelende aanvallen en 'n betere con ditie stonden garant voor goed voetbal. Het was J. Cornelissen die de aansluitingstreffer scoorde, waarna invaller G. Hendriks met !n vlammend schot de stand gelijk trok. Oostrum 4 zou echter geen genoegen nemen met f» dit ene punt. Een splijtende pass van een Oostrum-midden velder bereikte J. Cornelissen die zijn 8e competitie- doelpunt liet aantekenen, 3-2» Een compleet teruggevallen Venray kreeg direct hierna (verdiend) 'n penalty tegen, die echter door J. Cornelissen niet benut kon worden. Diezelfde speler slalomde nog tot 2x toe aan 1t l6 m. gebied van de Venray-keeperdoch werd beide malen op n zeer ongehoorde wijze "neergemaaid" In beide identieke situaties wist Jack de bal nog door te spelen en liet was tot 2x toe aanvoerder II. Claassen die koel afrondde, 5-2. Een goede en spannende tweede helft maakte veel goed van de eerste 45 minuten. We zullen echter moeten trachtten de volle 90 minuten redelijk voetbal op de mat te leggen! SUCCES UITSTAPJE VETERANEN Afgelopen zomer gingen er twee voor elkaar vreemde gezinnen op vakantie, waarvan een uit het verre Noorden en een uit ^het Zuiden des lands. Op hun plaats van bestemming aanger komen bleek "soort zoekt soort" al snel een feit in dit geval twee kasteleins. Achter een stevige borrel lag al snel het idee op tafel om een uitwisseling te houden. In dit kader vertrok saterdag 27 okt. klokslag 10.00 uur een bus met spelers en genodigde vergezeld van hun vrouwen richting Noorden. De stemming zat er meteen in en zo arri veerde c.a. 13c15 uur het gezelschap in Heerenveen (Eries land)alwaar een hartelijk ontvangst door gastvrouwe en gastheer Durkje en Sjoukje met aanhang. Mede door een uitstekende organisatie van Durkje en Sjoukje verliep het geplande "vlekkeloos". Na de nodige broodjes en koffie verorberd te hebben aan- 1 Li I I I.

Oostrum's Weekblad | 1979 | | pagina 9