De nationale kollekte voor geestelijk gehandicapten wordt dit jaar gehouden in de week van 22 tot 27 oktober. Zij horen er bij. Dat is de slagzin waarmee dit jaar de nationa le kollekte zich aan het publiek presenteert. Honderden kollektanten zijn er in deze week in Noord-Limburg weer op pad om een bijdrage te vragen tot steun voor onze gehan dicapte medemensen. De kollektant gaat op pad omdat hij er zich van bewust is dat er mensen zijn die de steun van de gezonde mensen nodig hebben. Zij vragen U namens hen of U bereid bent mede te helpen om meer le vensvreugde te brengen, bij die mensen die onze hulp bijzonder nodig hebben. Van de opbrengst van de kollekte kunnen wij 45% in de afdeling houden In het rayon Venray hebben we een zeer aktieve vereniging voor het zorgenkind. Zeer veel aktiviteiten woeden er elk jaar onder nomen voor de zorgenkinderen en hun gezinnen. Om deze aktiviteiten te kunnen blijven ondernemen zal de steun van allen nodig blijven. Ook landelijk wordt er veel gedaan om het lot van de gehandikapten te verbeteren. Het bestuur ver trouwt er ook op dat we dit jaar evenals andere jaren weer een kollekte gaan krijgen met een hoge opbrengst tot welzijn van on ze gehandicapte medemensen. Vorig jaar was de landelijke op brengst ruim 4 millioen gulden. Het rayon Venray had een op brengst van bijna twaalf duizend gulden. Mocht men onverhoopt de kollektant mislopen dan kan men zijn bij drage nog storten op Giro-nummer 11.22.222 t.n.v. Nationale kol lekte geestelijk gehandicapten te Utrecht. nationale kollekte qeesteli]k qehanöicapten

Oostrum's Weekblad | 1979 | | pagina 17