Zichzelf verliezen en zich uitleven, tot en met voor anderen» Gelukkig zijn om "het niets" dat men altijd heeft» Dank U, Vader, omdat Ge deze dingen verborgen hebt voor wijzen en verstandigen, maar ze openbaart aan eenvoudiger»en kinderen» De weinige optimisten hebben deze keer weer gelijk» Het is 'n "geslaagde" vlooienmarkt geworden, niet alleen wat betreft de opbrengst, maar ook de hele entourage er omheen: spontaan en enthousiast werden wagens beschikbaar gesteld om de spullen op te halen, de ophaaldienst werkte in Tn prettige sfeer, de mensen gooiden de wagens vol, de LoTcBo. stelde de tuinbo'uwloods weer spontaan ter beschik king, en er werd door velen hard gewerkt om er iets aantrek kelijks van te maken» En wat we zeker niet mogen vergeten te vermeldende heerlijke, geweldige samenwerking van zangkoor en harmonie, hier kwam weer 'n stuk gemeenschap duidelijk naar voren» En de dag zelf liep gesmeerd: de dames' namen plaats achter de kraampjes om het kleine gerei aan de man te brengen of dc inwendige mens te versterken met broodjes en koffie, Arie en Paul lieten het bier stromen, onze geweldige vei- lingmeestcr Gerrit Reintjes goochelde urenlang 'n massa geld bijeen voor onze kerk.en onze harmonie, velen tastten diep in hun beurs, wanthet was toch voor de goede zaak!! Leden Van ons gemengd koor en van onze harmonie heb-, ben heel wat rondjes gelopen om de cadeautjes te overhandi gen en het geld op te strijken» Wat weinig waarde had, werd, maandagavond door ?n opkoper voor enige tientjesopgeladen en meegenomen, de tuinbouw- loods werd opgeruimd en netjes achtergelaten, en de vlooi enmarkt 1979 behoorde weer tot het verleden. 'n SUCCES VOLLE VLOOIENMARKT"» Vanzelfsprekend, maar ook heel graag, wil ik, ook namens ons voltallig kerkbestuur, onze finan ciële commissie en onze harmonie, onze hartelijke; dank o verbrengen aan allen die op een of andere manier hebben meegewerkt aan deze vlooienmarkt, die deze vlooienmarkt hebben doen slagen» Het was weer eens 'n stralende dag voor Oostrum:, 'n geweldige medewerking van vele kanten, 11 prima samenwerking'n gezellig samen-zijn en wonder- 10 jft GRANDIOZE VLOOIENMARKT!!

Oostrum's Weekblad | 1979 | | pagina 10