B.V.V. 1 - OOSTRUM 2 Vol goede niocd trad liet tweede team van Ooetrum aan tegen B.V.V, 1, in de hoop ditmaal een punt te vergaren. Maar ook deze keer bleek het een ijdclc hoop te zijn. Blitterswijk opende reeds na 5 minuten de score, doordat de buitenspelval niet goed werd gehanteerd. Aangeslagen was het team echter hierdoor niet en herstelde zich goed, hetgeen leidde tot een paar reeële kansen die helaas niet werden benut. Inmiddels werd J. Custers vervan gen (wegens'blessure) door Th. v.d. Venne, die reeds na 5 minuten, met gesch'curde kniebanden, het veld moest verlaten. Tot 10 minuten voor rust draaide Oostrum redelijk. Het was echter B.V.V. dat wederom tot scoren kwam, via de voeten van een van onze verdedigers (2-0). Noch voor rust wist de thuis club de stand op te voeren tct 4-0. Beide doelpunten ontston den doordat de opkomende man geheel vrij spel kreeg. Kort na rust kwam B.V.V. op 5-0. Via een penalty (overigens geheel onterecht) werd de stand, door het goed spelende Blitters wijk op 6-0 gebracht. Een half uur voor het einde moest II. Wileisen het speelveld geblesseerd verlaten zodat Oostrum de wedstrijd met 10 spelers uit moest spelen. Ondanks dat alles kwam Oostrun weer sterk opzetten, En kon nog meerdere goede kansen creëren. Het was T. Poels die na een prachtige solo de bal precies op maat terug kon leggen op T, Kcssels, die op zijn beurt beheerst inschoot, en daarmee de eer nog een beetje kon redden (6-l). Ook conditioneel bleek Oostrum geheel niet voor hun tegenstander onder te hoeven dóen. Nog tweemaal was het echter B.V.V. dat scoorde, zodat deze zeer sportieve wedstrijd, door de thuisclub met een stand van 8-1 gewonnen werd. Volgende week speelt het tweede team thuis tegen Sparta 3* Voor de zoveelste maal zullen we er alles aan moeten doen om ^dc zo begeerde, eerste punten te behalen. Tot slot willen wij Th. v.d. Venne en II. Wilmsen, beide in het gips, nog van harte beterschap mwensen. POSTUUM 4 - n.K.D.E.V. 4 Oostrum 4 had op deze zonnige ochtend de moeilijke opgave om aan te treden tegen Arcen 4, welke slechts 1 wedstrijd- punt minder had vergaart dan de rood-witten. Doelman Peeters moest eerst afrekenen met "Woerdense bier-

Oostrum's Weekblad | 1979 | | pagina 9