klagen over de opbrengst van de maandelijkse collectes. In tegendeel! Ook in dit opzicht toont U royaal dat Uw kerk U ter harte gaat. Hartelijk dank daarvoor. Mogen wij, bijzonder gedurende de wintermaanden, blijven rekenen op Uw milde bij drage in de collectes. We hebben het afgelopen jaar !n goed verwarmde kerk gehad, maar de post "verwarming" was dan ook bijzonder hoog. Toont U 'n warm hart voor Uw mooi kerkge bouw, dan kunnen wij weer zorgen voor 'n behaaglijk.verwarm de kerk. Wilt U gedurende de wintermaanden er ook aan denken de kerkdeuren te sluiten, anders gaat er veel warmte, en dus ook Uw geld, de straat op waar niemand iets aan heeft. OUDERSAVOND EERSTE COMMUNNIS Zoals we reeds eerder hebben meegedeeld, houden we de eerste oudersavond voor de eerste communnie van de kinderen van de tweóde klas, dinsdag acs. 9 oktober. Deze oudersavond heeft plaats in de gemeenschapsruimte van onze school en begint om 20.00 uur. Als spreker zal die avond optreden: Dr. A.H.Th. Raymaekers, c.m., pastoor van Blitterswijk. FEEST VAN ALLERHEILIGEN. - Het feest van Allerheiligen wordt dit jaar kerkelijk ge vierd op zondag 28 oktober. In de namiddag heeft er 5n Al- lerzielen-dienst plaats in de kerk, daarna brengen we geza menlijk 'n bezoek aan ons kerkhof. VLOOIENMARKT Gezien de hoeveelheid die de ophaaldienst zaterdag j.l. heeft opgehaald, is er ongetwijfeld heel wat vrije ruimte gekonan bij U in huis- Maar mocht U het vergeten zijn buiten te zet ten, Ox mocht U nog iets ontdekt hebben voor onze vl-ooien*® markt, laat het Dhr. Theo Linskens (v. Broekhuizenstr47- telc 83384) dan nog even weten, hij zorgt dan wel dat het opgehaald wordt. Zoals in het vorig nummer van het Oostrums beekblad reeds is medegedeeld, wordt de vlooienmarkt gehou— "v den op zondag 14 oktober vanaf 14.00 uur. Om 13.00 uur gaat de tuinbouwl0ods (aan de Stationsweg) open om antiek, oud en wat iets meer zij, te bezichtigen. En laten we dan maar hopen dat alles weggaat en dat er veel binnenkomt. HIJjrEEFT^.ïfflM.GE^/0NDEN Er was eens een jonge gezonde kerel, die leefde zoals alle andere gezonde jonge kerels van zijn leeftijd.en zijn stand. Hij genoot van het lcv-rr».? maakte plezier met vrienden en -i enz innen en 3 iet hef: gele. ro-llei*. waar hij daar maar kans •,'00.-; zag o 2É in w*-» van dr- rijkste mens en

Oostrum's Weekblad | 1979 | | pagina 4