Uit een op de rand van het strafschopgebied genomen vrije trap was het Tonnie Kessels, die met een "zuivere" kopbal wist te scoren, Maar ook dit maal werd er al weer voor de rust een domper op de feestvreugde gezet. Nadat een van on ze spelers, die de bal iets te lang bij zich hield deze aan een tegenstander verspeelde, was het EWC dat mert een knul lige goal de gelijkmaker aantekende, zoals iedere week konden we dus ook nu veer met een gelijke stand onze thee gaan nut tigen, Na de rust werd het spel van de gastheren stukken slechter doordat do,vele ruimte, die ze in de eerste helft gekregen hadden, nu beknot werd. Doordat het voetballen niet meer zo gemakkelijk ging als in de eerste helft werd de sfeer in de SWC-ploeg duidelijk slechter.. Dit had dan ook zijn neerslag op de wedstrijd die hierdoor wat onvriende lijker werd. De in de eerste helft goed fluitende scheids rechter bleef hier toch. wel in gebreke. Maar ook nu weer moesten wc dat voor ons zo bróódnodigo punt inleveren. Nadat een van onze spelers een bal tegen zijn arm kroeg geschoten gaf de scheidsrechter op advies van elf EV/C-spelers een pe nalty. Deze penalty werd door onze keeper in eerste instan tie gestopt, maar hij kon toch niet verhinderen dat een EUC-speler hem alsnog wist te benutten. Met deze 2-1 achter stand gingen we het laatste kwartier in waarin we toch ver scheidene kansen kregen. Jammer was het dat de scheidsrech ter, nu op advies van elf Oostrum-spelers geen penalty wilde geven voor een handsbal. Na een reeks ongelukkige en enkele onnodige nederlagen, waarbij we zelfs vaker scoorden dan de tegenstander, wordt het nu wel hoog tijd dat het eerste punt binnenkomt. Misschien dat dit al zo lang bevochten punt ons over die onzichtbare drempel heen kan helpen. ->- DIS 5 - OOSTRUM 4. Oostrum 4 had de moeilijke opgave, om zonder een 4-tal kernspelers aan te moeten treden tegen een jeugdig DIS 5s Derbysfeer dus! In de eerste speelhelft deed Oostrum 4 aanvankelijk nog wat denken aan hun spel van afgelopen zondag tegen koploper Holthees

Oostrum's Weekblad | 1979 | | pagina 9