Daar was iedereen het mee eens. Een sprookje is dit. Te mooi om waar te zijn^ maar mooi ge noeg om er naar te blijven streven dat. er vrede zal komen voor alle brave kleine lieve mensen en hun kinderen. Ze zeggen wel eenss daar kun je toch niets aan doen, je kunt er alleen maar voor bidden. Nou, dat gaan we dan doen. We staan voor de oktober-maand, de maand van Maria, de Ro zenkrans maand. Bij elke verschijning, zowel in Lourdes als in Banneux, vraagt Maria met aandrang te bidden, veel te bidden, de rozenkrans te bidden. De wereld kan er anders over denken, maar de woorden en uitspraken van haar die zo dicht bij God staat, van de Moeder van God, van Maria, zijn waardevoller dan uitspraken van wie ook. Gedurende de ok tobermaand zullen we in de week na de IT. Mis van 9.00 uur de rozenkrans bidden om zegen ai te smeken over onze gezin nen, onze gemeenschap, onze wereld. Komt U ook? Bij Maria is iedereen welkom! Uw pastoor. GEMENGD KOOR HARMONIE. Aanstaande zaterdag is het dan zover, dat we U komen ver lossen van Uw spullen voor de Vlooienmarkt. We hopen dat U goed hebt verzameld. Alles wat verkoopbaar is is welkom, maar we verzoeken IJ wel vriendelijk ons niet op te schepen met grof vuil. Dus liever geen oude bedstukken e.d. In te genstelling tot vroegere berichten delen wij verder mede, dat alleen op zaterdag 29 september spullen worden opge haald, en wel na de middag vanaf 13®30 uur. Wij zouden het zeer op prijs stellen als U spullen op Uw stoep klaar zet. De Vlooienmarkt wordt gehouden op zondag 14 oktober om 14.00 uur. Om 13.00 uur gaat de tuinbouwloods open voor bezichtiging. Wij verwachten U allen. Op deze vroege zondagmorgen moesten wij naar Well waar wij een vooral in de eerste helft sterk voetballend EWC op on ze weg vonden. Via veel schuifwerk was het EWC dat het spel maakte maar doordat dit schuiven af en toe teveel werd doorgezet en de schctvaardighëid van EWC veel te wen sen overliet, kwamen er niet veel gevaarlijke kansen. Zo als tot nog toe bijna iedere wedstrijd was het weer Oostrum dat de leiding nam. 8 - 00000000000000000000000000000 EWC 2 - 00STRUM 2 2-1. f

Oostrum's Weekblad | 1979 | | pagina 8