S.V. Oostrum afdeling Tennis T_E_N_N_I_S_L_E_S_S_E_N in de maand oktober 1979 Doordat onze vereniging over kunststofbanen beschikt is het mo gelijk deze langer dan normaal te benutten voor o.a. het geven van tennisles. Wij hebben de Heer Theo Jaspers bereid gevonden ook in de maand oktober tennisles te geven. Wij gaan er vanuit dat het weer wat mee zal werken, doch mochten er lessen uitval len ten gevolge van b.v. regen, dan worden deze ingehaald. Er zijn mogelijkheden voor het volgen van tennisles door senio ren op maandagmiddag, dinsdagmiddag, donderdagmiddag en vrijdag middag en wel iedere dag van 13.30 tot 14.30 uur en van 14.30 - 15.30 uur. Men kan dan zowel individueel, met 2 personen als met 4 personen les nemen. Het verdient aanbeveling onderling een groepje van gelijke tennissterkte te vormen, waarmede men dan gaat lessen. Hierdoor is het ook voor de leraar prettiger werken. Immers, er zijn slechts 4 weken gepland en deze kunnen dan zo op timaal mogelijk benut worden. PRIJS: 25,00 per uur, gezamenlijk te voldoen door het totale aantal deelnemers per uur. Betaling dient bij de eerste les te geschieden aan Dhr. Jaspers. Op woensdagmiddag bestaat er voor de JUNIOREN gelegenheid tot het nemen van les. Dan zijn de tijden resp. van 13 tot 14 uur, van 14 tot 15 uur en van 15 tot 16 uur. Prijs en betaling zoals bij de senioren. Ook hiervoor s.v.p. zelf komplete groepjes vormen. Telefonische opgave aan Mevr. Janssen, Stationsweg 138a, tel. s 83555 en wèl voor zondag a.s. Op maandag 1 oktober zal er gestart worden. Volgende week verschijnt er in Oostrum's Weekblad een overzicht met namen en tijden van de kursisten. Mocht men 'n keer verhin derd zijn, dan kan men via deze lijst onderling ruilen voor het invallen DE WERKGROEP 4- - -

Oostrum's Weekblad | 1979 | | pagina 13