De opbouw van de aanvallen verliepen nogal moeizaam, al deden zich enkele reeële scoringskansen voor, die echter niet door de roodhemden benut konden worden. Geleidelijk wist Oostrum de druk op het Oirlo doel te vergroten, wat resulteerde in enkele goede afstandsschoten en een regel maat aan hoekschoppen. Uit een van' deze corners, vanaf rechts genomen door de linksbenige J.v. Houdt, kopte M. Kesselsglashard in 0-lo Tijdens de rust was het "leider" Kievi'ts die zijn mannen opriep, wat meer lijn te brengen in de aanvals patronen. Deze mentale injectie had inderdaad meer resultaat. Het was J. van Houdt die uit een elf meter de Oirlo-goalie voor de 2e maal passeerdec Een goed opgezette aanval over het linker aanvalsblok stelde M. Kessels in staat een ju weel van een derde doelpunt te scoren. Inmiddels was de jeugdige B, Broeren (hij speelde een voortreffelijke wed strijd) vervangen door G. Arts. Dese speler had een zee van ruimte, (en dacht niet aan consoliterenwelke de nodige goede voorzetten voor het Oirlo-doel bracht. Tijdens een van deze aanvallen kon het Oirlo-verdedigingsblok niet anders meer dan de bal via handen het strafschopgebied uit werken s strafschop. Het was wederom J. van Iioudt die zich uitstekend van zijn taak kweet 0-4. In deze fase beproefden de Oirlo-mannen regelmatig doel man P. Peeters (hij had een uitstekend debuut) te passeren, een slecht weggewerkte bal werd keurig door een DIS-speler in de rechter hoek gelobd 1-4. Oostrum kwam deze kleine tegenslag echter snel te hoven en dicteerde duidelijk het sx>el. Een onvoldoende weggewerkte bal werd keurig opgepikt door R. van Lieshout, die zich een hoek kon uitzoekens 1~5« Een goed herstel van Oostrum 4. Zondag spelen we weer thuis en wel tegen een andere titel- pretendent n.l. Arcan 4. SUCCES

Oostrum's Weekblad | 1979 | | pagina 10