HARMONIE "SUB MATRIS TUTELA" vrijdag 21 sept. orkestrepetitie in het Parochiehuis van 20,00-22.00 uurs het gehele orkest. We rekenen erop dat iedereen bij deze repetitie aanwezig zal zijn, teneinde ook een laatste goede voorbereiding te krijgen op het Federatie- toernooi. zaterdag 22 sept.: gemeentelijk federatie-toernooi te Ven- ray. Dit toernooi wordt niet in Leunen gehouden, maar in de Schouwburg te Venray. De aanvangstijd is 19.30 uur, ons op treden is gepland om 20.30 uur, we willen erop aandringen dat iedereen hiérbij op tijd aanwezig zal zijn. maandag 24 sept.: orkestrepetitie in het Parochiehuis van 19,30-20.00 uur: baritons, tuba!s, bassen en hoorns;van 20.00-22.00 uur: het gehele orkest. woensdag 26 sept.s repetitie tamboerkorps in het Parochie huis van 19.00-19.30: leerlingen tamboerkorps; van 19.30-21.00 uurs het gehele tamboerkorps. donderdag 27 sept.orkestrepetitie in het Parochiehuis, om 20.00 uur: het gehele orkest. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o In de week van 16 tot 23 september wordt de landelijke col lecte gehouden van het Prinses Beatrix Fonds, dat als doel stelling heeft: hulpverlening aan gehandicapten. Deze col lecte heeft voor Limburg een bijzondere betekenis: alles wat in onze provincie bijeengebracht wordt gaat naar een Limburgs projects het ORA-hotel voor gehandicapten in Heer len. De Stichting die dit hotel exploiteert staat voor een grote financiële opgave: de aankoop en de vernieuwing van het gebouw. Het ORA-hotel is één van de weinige mogelijkhe den voor gehandicapten om met vakantie te gaan. Daarom is het zo belangrijk om hier een voorziening van te maken die werkelijk tegemoet komt aan hun bijzondere behoeften. U kunt meehelpen om van deze collecte een daverend succes te maken. Dat kan door Uw gift aan het Prinses Beatrix Fonds via de collectebus, de zakjes of de giro. U zou Uw giro aan de collectant mee kunnen geven. Uw gift telt dan nog mee in het resultaat van de huis-aan-huis collecte. U kunt Uw giio- kaart natuurlijk ook via de post verzenden. Het Prinses Beatrix Fonds zorgt ervoor, dat het geld allemaal bij het ORA-hotel terecht komt. Mocht U geen zakje of girokaart ont vangen, neem dan Uw eigen giroboekje en stort Jw gave op de girorekening van het Prinses Beatrix Fonds in Den Haag, gironummer 969. U kunt ervan opaan dat het geld goed ge - 3 -

Oostrum's Weekblad | 1979 | | pagina 3