BEGELEIDING BIJ HET OVERSTEKEN VM DE JEUGDVOETBALLERS 2 Op woensdag 19 september 12.45 uur s mevr. v. Cuyck - mevr. Brabbel - mevr. Peeters 14.20 uurs mevr. Cornelissen - mevr. Holtackers 3.V.V. - 0ostrum 1-5 Kermis vierend Oost run set te ook haar 2e kompetitiewedstrijd on in winst. Met 1-3 werd Eversoord kansloos verslagen. Van meet af aan nam Oostrum het initiatief en koos de aanval. Met fraai opgezette aanvalsakties had Oostrum al snel een voorsprong kunnen nemen, echter de wankel opererende thuis club defensie wist vooralsnog de schade te beperken tot een aantal hoekschoppen. Doch na 16 min. was het dan eindelijk raak. Guus Muyres soleerde langs enkele verdedigers en schoot beheerst in, 0-1. S.V,Oostrum kreeg daarna nog een aantal riante mogelijkheden om nog voor de pauze een ruime voorsprong to nemen, echter slaagde hier niet in. Na de her vatting maakten de rood-witten snel aan de zekerheid een einde door kort na elkaar uit te lopen naar een 0-3 voor sprong. Eerst was het Martien Verstegen die handig gebruik maakte van een aarzeling in de defensie van de gastheren en de hieruit volgende voorzet werd door Carlo Verheyen doel treffend afgerond, 0-2. Dezelfde Carlo Verheyen omspeelde- even later enkele verdedigers plus dc doelman incluis en schoot beheerst in, 0-3. In de slotfase toen de Dostrummers de concentratie wat lieten vieren konden do gastheren de eer redden, 1-3. Lottum 2 - Oostrum 22-1 In een spannende en goede wedstrijd lukte het Oostrum niet om haar eerste punt te vergaren. Beide ploegen startten met goed voetbal, waarbij Oostrum toch duidelijk het beste van het spel had* Hierbij kwamen dan ook verschillende uitste kende kansen waarvan de meeste toch wel voor Oostrum waren. Zo kwam een Oostrumspeler alleen voor de keeper maar richtte net iets te hoog en de bal verdween over het doel. Ook aan eigen zijde kwamen er kansen en lukte het de verdediger die anoniem wenst te blijven, een achterstand te voorkomen. Net als vorige weck was het Oostrum, dat de leiding nam. Na een snelle uitval over rechts zette Hans Willemse de bal op maat voor en kon Toetje Poels ongehinderd inkoppen. Toch moesten we met een gelijke stand gaan rusten, doordat de gastheren na een misverstand in de verdediging tegen konden scoren. In de tweede helft zag het er lang na uit dat we tot een puntenverdeling zouden komen waarbij toch wel de beste kan sen voor Oostrum waren om een voorsprong op te bouwen. - 7 -

Oostrum's Weekblad | 1979 | | pagina 7