AGENDA; 17 september 19 september 22 september 23 september 1. 25 september 2 oktober oktober t/m 7- oktober 3-5 oktober 4 oktober 6 oktober 7 oktober •- 8 oktober 14 oktober 15 oktober 20 oktober 23 oktober 25 oktober okt. - nov. 30 oktober 3 november 5 november 10/ll/l2 nov. 13 november 17 november 19 november 19 november 22 november 25 november Openbare vergadering Werkcomité in café Vermeulen* Opening Jaarprogramma - H.Mis - daarna koud buffet, N.E.V. Harmonie, gemeentelijk federatietoernooi te Leunen. Fietstocht: Buurtvereniging: "Vriendschap: door Samenwerking"., Stationsweg Oostruru Ouderavond- jongste kleuters kleuterschool. Jaarlijkse algemene ledenvergadering om 20.00 uur in café Arie Vermeulen van-de Buurtvereniging "Vriendschap door Samen werking". - Avond-Wielerzesdaagse "Nobel". Cursus fijne keuken (6 lessen) Algemene jaarvergadering Oudervereniging. Oud-papieraktie Harmonieo - Harmonie, zondagochtendconcert, in de Schouwburg Venray. Vergadering Peuterspeelzaal Vlooienmarkts Gemengd koor - -Harmonie. Openbare vergadering Werkcomité in café van Dijk. Harmonie, play-in voor onze deelnemers in Te gelen. Avond "Moeder en Eind" samen met L.y.B. en N.É.V. - Dag alleenstaanden, N.E.V. Excursies Kokschool Heerlen, N.K.V. Ouderavond oudste kleuters kleuterschool. Oud-papieraktie Harmonie. Voorzittersvergadering Werkcomité 20.00 u. Bowlingbaan. Concert- en toneelavonden. Oliebollenaktie Nobel. Vorstenraadsba'l in het Parochiehuis. Algemene ledenvergadering, karnavalsver- eniging. - Openbare vergadering Werkcomité Oostrum in café Vermeulen. Kringstudiedag N.E.V. Harmonie - concours--voor orkest te-St. Mi chielsgestel. o 2 3 O O O O O f

Oostrum's Weekblad | 1979 | | pagina 2