REDACTIEADRES Mgr. Hanssenstraat 44 8e jaargang no. 27 RABO-BANK no1400.01.751. 5 .juli 1979. Afscheid Meester Lucassen. Vrijdag j.l. na het afsluiten van het schooljaar 1978-1979, hebben de teamleden, een afvaardiging van ouders-. bestuur in een intieme bijeenkomst afscheid genomen van de Heer A. Lucassen, die per 1 augustus a.s. met vervroegd pensioen gaat, na een diensttijd van bijna 25 jaren aan onze school. Het schoolbestuur had ouders en oud-leelingen gaarne in de gelegenheid gesteld, op een officiële receptie afscheid te nemen van meester Lucassen» Dhro Lucassen stelde enig uiterlijk vertoon bij zijn af scheid echter niet op prijs en met zijn wens is rekening gehouden. Dhr. Janssen namens het bestuur, Mevr. van Huet namens de oudercommissie en Dhr. Pluk namens de collega's dankton v,d0 goede diensten aan onze kinderen en aan de gemeenschap c Oostrum bewezen. Hij werd geprezen als een goed onderwij zer, die bij het gewone onderwijs de kinderen bovendien nog iets wist mee te geven van zijn diepe geloofsovertui ging. Nu het bestuur niet in staat was, Dhr. Lucassen persoonlijk een stoffelijk blijk van dank en waardering aan te bieden, werd hem een bedrag in contanten aangeboden voor de missie van Pater Kleuskens in Brazilli'ê, welke gift Dhr. en Mevr. Lucassen gaarne accepteerden. Dhr. en Mevr. Lucassen ver trekken deze week nlnaar Brazilië voor een bezoek aan Pater Kleuskens, broer, resp. zwager van de familie Lucas sen. Oudercommissie en collega's boden eveneens een ca deautje aan. Na een dankwoord door Dhr. Lucassen werd het meer of min officiële gedeelte afgesloten en onder een borrel nog wat nagepraat. Dhr. en Mevr. Lucassen vertrokken met de beste wensen van de aanwezigen voor een goede reis en een zonnige toekomst. t* OOSTRUMs WEEKBLAD

Oostrum's Weekblad | 1979 | | pagina 1