- Nguws Stand ballonnenwedstrijd naam gevonden in Rob. Raymakers Niedenstein-Metze André Linders Willingen-Stryck John Martens Sundern-Sauerland (gevonden 10 juni om 17.00 uur) Ingrid Lenssen Hagen Willy Voesten Moers Chris Kimman Essen-Werden G. van Cuyck Nachrodt-Sauerland De kaartjes van de ballonnenwedstrijd beginnen binnen te komen. De post heeft het erg druk om al die post uit Duitsland in Oostrum te bezorgen. Vele kaartjes gaan vergezeld met een leuke kaart van de streek waar de ballon gevonden is of van een per soonlijk briefje. De volgende week zullen wij de afstanden er bij zetten, zodat jullie zelf de stand kunnen volgen. De vorige week hebben wij gezegd dat je de kaartjes in kon le veren bij het secretariaat, In verband met vacantie is dit adres gewijzigd. Voor de komende 14 dagen kunnen jullie de kaartjes inleveren op Herenpasweg 16, Oostrum. De vacantie staat voor de deur dit betekend voor ons dat wij deze week en de gende week een afsluitingsprogramma hebben. GROEP 1 en 2 Groep 1 en 2 gaan woensdagmiddag 27 juni een trektocht maken met de huifkar en onderweg wordt er gepicknickt. In verband hiermede is er voor jullie de volgende week geen club. GROEP 3 De leiding van 1 groep 1 en 2. Zaterdagmiddag 23 juni houden we onze afscheidsmiddagWillen jullie allemaal om kwart voor twee met de fiets bij het A.B.O.R. gebouw zijn. We gaan dan naar Overloon waar jullie een aantal leuke dingen te wachten staat. Als het slecht weer is gaat het niet door. Mocht het wat miezerig weer zijn dan doen we hierbij een beroep op de ouders die in bezit zijn van een auto, om ons weg te brengen. We hopen tussen 5 uur en half zes weer bij het A.D.O.R. gebouw terug te zijn. Breng zaterdag je allerbeste humeur mee, dan maken we er een geweldige middag van. groetjes GROEP 4 de leiding van groep 3 De jongens en meisjes van groep 4 gaan donderdag 21 juni. Midget-golven bij het vlakwater. Jeugdwerk A.D.O.R,

Oostrum's Weekblad | 1979 | | pagina 9