stationsweg - Dagenlang hebben 'n paar vrijwilligers gewerkt aan de buiten deuren van de kerk met als resultaat: ze zien er uit als nieuw, echt vakmanswerk Het pad naar -de grote kerkdeur is geëgaliseerd, 'n voortref felijke oplossing. De zwarte muur in de Maria-kapel, waar duizenden kaarsen ge brand hebben, heeft zijn oorspronkelijke kleur weer terug. Leden van ons werkcomité hebben ook dit jaar weer alles keurig verzorgd en geregeld voor de Sacramentsprocessie; en onze technicus, die regelmatig allerlei klusjes in de kerk opknapt, zorgde ervoor dat de geluidsinstallatie op Transcedron weer prima voldeed. En als ik aan de processie denk mag ik toch zeker niet verge ten onze trouwe baldakijndragers de dappere meisjes die het zware Mariabeeld op hun schouders namen; degenen die voor 'n overvloed bloemen zorgden die de kinderen van de kleuterschool gretig rondstrooiden op de weg naar Transcedron. - Daarnaast zijn er nog velen waar je nooit tevergeefs bij aan klopt voor een of ander karweitje of dienst. - Ik heb met opzet geen personen met name genoemd, want het zou 'n hele lange lijst worden en ik zou er - onbewust - heel ze ker toch nog vergeten. Ik had er ~ht behoefte aan, na alles wat er de laatste maan den weer geofferd en gedaan is voor de kerk, al deze mensen nog 'ns bijzonder hartelijk te danken voor hun offers, hun tijd, hun werk, hun liefde voor de kerk. Ook voor ons priesters, is het geen gemakkelijke tijd, maar het is voor mij 'n geweldige steun dat zoveel mensen met zo veel liefde willen meewerken. Veel kan ik niet teruggeven,, maar ik dank God iedere dag dat Hij mij de hulp geeft van zoveel goedwillende mensen. U allen, heel hartelijk dank. DANK JE WEL! Uw pastoor. AGENDA 23 juni 26 juni 29 juni 1 juli 7 juli 16 juli 21 juli 23 juli 28 juli Samenwerking Oostrum.

Oostrum's Weekblad | 1979 | | pagina 5