Gemengd koor Afgelopen zondag hebben we de hoogmis in de openlucht gezongen. De belangstelling was prima, 't Weer werkte ook 'n beetje mee; beter dan afgelopen woensdag tijdens het repeteren: even was het droog, dan ineens 'n regenbui, allen hollen om in de grot te komen, want we wilden natuurlijk onze muziek niet nat laten worden (voor ons was het niet zo erg)maar n keer iets anders is ook best gezellig. Woensdag 20 juni hebben we de laatste repetitie voor de vakan ties. Na afloop gaan we 'n glaasje drinken bij Arie Vermeulen. Dat is wel verdiend.' We bestaan nu 'n half jaar. De repetitie's worden goed bezocht, ondanks dat men soms drukke werkzaamheden heeft. Geweldig dames en heren, ga zo door. Kalf augustus gaan we weer met frisse moed beginnen, maar eerst goed vakantie hou den. De hoogmis op zondag blijven we verzorgen met de aanwezi gen. We verwachten iedereen die thuis is. Doen hé? Verder wen sen we iedereen veel mooie dagen, prettige vakantie en behou den terugkeer Diensten: vrijdag 22 juni 14.00 uur huwelijks mis (dames) zaterdag 30 juni 15.00 uur Jublmis. M.Kessels 25 jaar bij de P.T.T. zondag 1 juli 9.00 uur wordt de hoogmis verzorgd door Maashees. Secr. L.Versteegen tel. 84910. HALLO UKKEPUKS Aanstaande woensdag, 27 juni, hebben we weer om kwart voor 7 club. Willen jullie dan allemaal stevige schoenen aandoen, dan gaan we met z'n allen de vrije natuur in. Tot dan: Annemie, Nel, Gerda DE KRUIMELKES VAN DE C0Z0 Maandag 25 juni aanstaande hebben we geen club omdat jullie op schoolreisje gaan. Op maandag 2 juli a.s, hebben we de laatste clubavond van dit seizoen. We gaan aan een eind fietsen. We komen pas om half negen thuis. Tot dan: Henriëtte en Marja. 2

Oostrum's Weekblad | 1979 | | pagina 2