JEGGDVGETDAh, -- - 3D-toernooi bij RKD30 in Lomn Finales Polio-Toernooi. Zater dag 16 juni a.s. Aanvang Oostrum: 10.40 uur. Vertrek 9.45 u. Duur der wedstrijden 2 x 10 min. Deelnemende ploegen: Venray D5 - G.F.C., Dl - Meerlo Dl - Venray D3 en Oostrum Dl. Alle Dl spelers worden verwacht. ZONDAG 17 juni a.s. Cl toernooi in Steyl. Aanvang 12.00 uur. Vertrek 11.00 uur. Deelnemende clubs: V.H.C. uit Blerick - Oostrum uit Oostrum- Resia uit Wellerlooi - R.K.B.V.C. uit Blerick en F.C. Steyl uit Steyl. Duur 2 x 15 minuten, De volgende spelers worden verwacht: Ad Verhagen, G.- Wiimsen, A. Janssen, Th. Verstegen, P. Camps, R. v. Soest, P. Wijnhoven, J. Cucters, J, v. Bergen, Henny Kessels, M, Derks, Fr. Dirkx, P. Janssen en E. Takken. v. Janssen Jeugdleiders: Donderdag 14 juni (vandaag) jeugdleidersvergadering om 9 uur(in verband met de 4- daagse) in de Cantine. OPGAVE VOETBALKAMP. Zoals voorafgaande jaren gaan we ook dit jaar wederom op kamp naar Nijmegen, We vertrekken zaterdag 4 augustus en komen zaterdag 11 augustus terug. Alle A- B en C spelers mogen mee. Dus alle jongens die van de basisschool af zijn. Opgave' voor 15 juli bij Br. P. Hiiijbers, Geysterscweg 3« Het kampgeld ad. 75?DO dan' tevens voldoen. Bij opgave ontvang je. een circulaire met enkele gegevens over het kamp. NOBEL NIEUWS. - Zondag 10 juni, werd wederom deelgenomen aan het concours te Bergen, Met he.t achttal werd een 5e prijs behaald. Voor ind. dressuur behaalde Marga Beerkens met Patty een 4e prijs met 124 punten. Piet Stooks net Paddij behaalde voor ind. dressuur een 3e. prijs met 123 pnt. Voor springen be haalde liij eveneens een 3e prijs, Thij Stooks, met Orion, behaalde (voor ind, dressuur een 4e prijs met 120 pnt. Het was weer.een prettige en sportieve dag. Allen van harte gefeliciteerd en tot een volgende keer. Het Bestuur. - 4 -

Oostrum's Weekblad | 1979 | | pagina 4