Op het j.lo zondag 10 juni gehouden Bondsconcours te Bergen behaalde ons tambourcorps onder leiding van P. Posls een eerste prijs met promotie in de ere-divisie- Het puntento taal bedroeg 207, hetgeen tot stand kwam via 102 punten voor het stil-staande werk en 103 punten voor het marcherende werk o Het behaalde resultaat vormt een fijne bekroning op in zet en enthousiasme van direktour en leden van ons tambour corps en mag tevens een stimulans zijn om met oenzelfde in zet en enthousiasme verder te werken. Vanaf deze plaats wil len wij hen nogmaals van harte geluk 'wensen met het behaalde succes Vahuit de kleuterschool a.s. Zondag 17 juni is de jaarlijkse Sacramentsprocessie - Zoals andere jaren zullen de kinderen van de kleuterschool weer strooien. Kinderen die mee willen doen verwachten we °m kwart voor negen op school. We vertrekken bij de kerk om negen uur, en gaan mee tot bij het Trans Cedron. Als de H. Mis begint gaan de kleuters naar huis. Rond kwart over negen zijn we terug op school. U kunt ook Uw kind bij 't Trans Ce dron opvangen! sultaat naar öo.strum terugkeerde. Uw pastooro HARMONIE "SUB MATRIS TUTELA" Donderdag 14 juni: om 20.00 uur in het Parochiehuis bespre king met enkele ouders van leerlingen, na deze bespreking bestuursvergaderingo Zondag 17 juni: Sacramentsprocessie, daartoe worden alle leden, uiterlijk om 3 minuten vóór negen bij de kerk verwacht- zodat we om 9 uur opgesue-£ci gereed zullen staan om gezamelijk in processie naar Trans Cedron te gaan,, Zondag 17 juni: inhalen jeugd vierdaagse Veiiray, daartoe zul len we om 16.30 uur opstellen op de hoek Helfrichstraat/ Mer- seloseweg Maandag 18 juni: orkestrepetitie in het parochiehuis van 20.00 uur - 22.00 uur: het gehele orkest. Woensdag 20 juni: repetitie tambourcorps in Parochiehuis van 19°00 - 19°3° uur: leerlingen tambourcorps. van 19«30 - 21. 21.00 uur: het gehele tambourcorps. Bondsconcours te Bergen We beginnen bijna aan de grote schoonmaak voor de vakantie- Wilt U ons hierbij helpen door materialen schoon te maken? Fijn! U kunt dit bij ons ophalen op woensdag 20 juni om 11.43 -ö-0-0-0-0-0-0-0-0- 11

Oostrum's Weekblad | 1979 | | pagina 11