NOBEL NIEUWSo Op donderdag, 2k mei, werd door onze club, deelgenomen aan het concours te Oirlo. Hier wist Jan Hoezen met Oscar een prijs te behalen met 13? punten voor indivude el dressuur.,, Het achttal behaalde een 7e prijs» PROFICIAT! Het Bestuur. Op 27 mei is de nieuwe dienstregeling van de Zuidooster Autobusdiensten ingegaan. Voor de eerste maal is nu het Normeringssysteem Voorzieningenniveau Streekvervoer' N0V.S0 toegepast. Dit betekent, dat op lijndiensten met een hoge bezettingsgraad de frequentie kan worden verhoogd. In het andere geval heeft het soms - op bepaalde delen.van de dag - geleid tot inkrimping van de diensten. Het N.V.S. kent als minimum-norm o.a. 8 passagiers gemid deld per rit. Voor enkele lijnen zou dit hebben kunnen leiden tot opheffing. Gelukkig werd alshog besloten deze maatregel niet tot uit voering te brengen. Integendeel, het aantal ritten op die lijnen is z-elfs verhoogd tot 3 of slagen resp. 6 tot 8 ritten per dag. Gedurende een jaar zullen tellingen verricht worden of handhaving van deze lijnen in de toekomst verantwoord is» Vanzelfsprekend kan een verhoogd vervoersaanbod betekenen, dat tot uitbreiding van het aantal ritten kan worden over- Het komt dus in feite hierop neer, dat het publiek zelf voor een belangrijk deel bepaalt, hoe de nieuwe dienstre geling eruit gaat zien. Zal het openbaar vervoer, dat in elk geval als meer milieu vriendelijk genoemd kan worden, op een grotore belangstel»:"—^ ling van het reizend publiek mogen rekenen?. Zilver-kinderarmbandje, mot kammetje Janssen, van Broekhuizenstraat 61 TE KOOP Eetaardappels (BINTJE) Pouwels W. Rosmolenweg 7 Oostrum. gGgSciïl r» gevonden

Oostrum's Weekblad | 1979 | | pagina 6