VERKORTE NOTULEN VERGADERING WERKCOMITÉ 21 MEI 1979, Na een welkomswoord voor de bewoners van de Valkenkampstraat, stelde de voorzitter het hinderlijke parkeren in deze straat aan de orde. Er waren klachten over moeilijk te bereikbare inritten, over doorstroming van het verkeer vooral voor brandweer en ziekenauto De klachten bleken het gevolg te zijn van overmatig parkeren op dinsdagavond middenstands- beurs en van nonchalant parkeren door bezoek. Door de bewoners werden als .mogelijke oplossingen naar voren gebracht:- aan één kant parkeerverbod. - aan één kant gele trottoirband. - éénrichtingsweg De voorzitter merkte op, dat deze punten reeds aan de ver- keerscommissie waren voorgelegd. Deze commissie stond hier afwijzend, tegenover omdat de straat, wanneer die van één kant vrij van auto's is, een racebaan zou worden. Als voor lopige oplossing werd de bewoners gevraagd elkaar op even tueel fout parkeren te attenderen. Bezoekers van de Midden standscursus zullen v/orden gevraagd hun auté!>s op de par keerplaatsen bij het parochiehuis neer te zetten. - Het werkcomité neemt contact op met de bejaardenvereniging over de behoefte naar eventueel te bouwen woningen tot 19-85 - Het rapport over de polygas-tanks zal over drie maanden bij de gemeente klaar zijn. - Op 16 juni, daags voor de sacramentsprocessie, zullen een aantal leden van hefc werkcomité bij de kerk aanwezig zijn om voorbereidingen te treffen. - Meegedeeld werd, dat er geen consultatiebureau van het Groene Kruis in Oostrum komt omdat er >een artsentekort is en omdat er geen beschikbare ruimte is artsenkamer en ontvangkamer De mogelijkheid werd geopperd een mobiel kleuterbureau op te zetten op regionaal niveau met standplaatsen op de dorpen in de omtrek, zoals de schooltandartsendienst. Verder vroeg men of in de uitbreiding van het parochie huis een ruimte kon worden gecreëerd, die zou kunnen dienen als onderzoekkamer voor het Groene Kruis. kleuterbureau, medische bijstand voor bejaarden - De volgende openbare vergadering is op 10 juni in Café Vermeulen. BEJAARDENVERENIGING OOSTRUM. Het vertrekuur naar Heeswijk op 6 juni a.s. is 8.30 uur. Bijeenkomst Rabobank. Een prettige dag toegewenatü^ - -

Oostrum's Weekblad | 1979 | | pagina 20