SV00STRUM Afdeling TENNIS KENNISMAKINGSTOURNOOI op basis van gezelligheid te houden op zaterdag 9 juni en zondag 10 juni in sportpark "DE SPAR" te Oostrum In Oostrum's Weekblad van verleden week hebben wij medegedeeld dat bovengenoemd tournooi zal plaatsvinden. Er zijn zeer weinig afmeldingen binnengekomen, waardoor het aantal deelnemers zo groot is, dat de oorspronkelijke opzet om meerdere wedstrijden tegen verschillende personen te tennissen geen doorgang kan vinden. Met het huidige senioren aantal deel nemers kunnen alle leden slechts éénmaal een half uur tennissen Voor de junioren ligt een en ander iets gunstiger. Gezien het zeer geringe aantal afmeldingen vragen wij ons ech ter af, of" eenieder die verhinderd is dit ook inderdaad schrif telijk heeft doorgegeven aan dhr. Leo Lenssen, Hatendonkstr9. Daarom publiceren wij onderstaand een volledige lijst van deel nemers (sters) en verzoeken U vriendelijk na te gaan, of U in derdaad aan dit kennismakingstournooi kunt en wilt deelnemen. Mocht dit niet het geval zijn, dan gelieve U zich vóór dinsdag 5 juni 18.00 uur telefonisch af te melden bij: H. Janssen Mgr. Hanssenstraat 36 tel.: 84719 J. Raedts 44 tel.: 82274 In de uitgave na Pinksteren zullen wij in Oostrum's Weekblad de definitieve indelingen van de diverse poules doorgeven. JUNIOREN Marco Groenen Rob Linders Alois Martens Jurgen van Soest Twan Camps Inga van Arsen Angelique Beckers Monique Beckers Dorine Camps Mariëlie Lemmens Hans van Dijk Leon Derks Gilliaan Heinecke Wim Kateman Bas Leyen Caroline Leeuwenkamp Carola Litjens Suzanne Martens Marieke Volleberg Jolanda Custers Jan Raedts Roland van Soest Luc Vermeulen Frank van de Venne Michel van Dijk Yvette Haneveld Wencke Janssen Esther Künen Ingeborg Mols Nicole Mommen

Oostrum's Weekblad | 1979 | | pagina 12