JEUGDVOETBAL Programmao a.s. kondag, le Pinksterdag, 3 juni schoolvoetbaltoernooi in Ysselsteyn0 In poule As Leunen - Merselo - Oostrum - Ysselsteyn poule Bs Castenray - Heide - Oirlo - Veulen Aanvang 13.00 uur. Vertrek 12.30 uur. A.s. maandag, 2e Pinksterdag - 4 juni, E-2-tournooi in Leu nen. Aanvang 11,00 uur, Vertrek met auto om 10.30 uur. Graag een paar ouders die de jongens mee wegbrengen. Poule B, veld 2§ Oostrum E2 - Leunen E4 - Montagnards E4 - V.C.E. E3 - F.CSteyl E2. PHQFICIaT JONGENS. Met Hemelvaartsdag behaalden onze Dl bij het poliotournooi in Wanssum de eerste prijs. Ze wonnen de poule en daarna ook nog de finale. Leiders en jongens nogmaals proficiat. Ook de E-jeugd deed het best. Ze wonnen alle wedstrijden in de poule, 10 punten uit 5 wedstrijden, maar in de fina le verloren ze eervol met 1-0 van G.F.C. (Grubbenvorst) 4e BEKERRONDE 00STRUM 1 - SPAHTA 2 g 1-1 (Oostrum wint na. strafschoppen.) Ook de 4e bekerronde overleefde Oostrum dankzij het beter benutten van strafschoppen. Na de officiële speeltijd en de daarop volgende verlenging was en bleef de stand 1-1 waar na er penalty's aan te pas moesten komen om een winnaar over te houden voor de volgende ronde, In een overigens zeer ma tige wedstrijd kregen de bezoekers in de eerste periode de beste kansen om de score te openen, echter met veel moeite en geluk wist Oostrum z'n doel schoon te houden. Na de her vatting leek het er op dat Oostrum de wedstrijd snel in zijn voordeel zou gaan beslissen. Al na 5 minuten werd een voor zet van Jan Janssen door een eigen verdediger feilloos in gekopt 1 - 0. De thuisclub kreeg daarna nog een drietal riante mogelijkheden om de wedstrijd te he slissen, echter deze worden jammerlijk gemist. Toen de thuisploeg in de slotfase de teugels wat liet vieren kwamen de gasten ver diend op gelijke hoogte 1-1, zodat na 90 minuten een ver lenging nodig was. Ook in de verlenging wisten beide teams de doelrijpe kansen niet te benutten wat het nemen van 5 penalty's voor ieder noodzakelijk maakte. Oostrum bleek in deze het beste de zenuwen te kunnen bedwingen en had slechts 4 strafschoppen nodig om een ronde verder te komen nadat Sparta 2 er twee misten,. +++■;--: +-;~m -f-}-+++++-+-m- ld

Oostrum's Weekblad | 1979 | | pagina 10