dat ook welmaar Oostrum was vandaag zo sterk, met een zeer bekwame achterhoede en een goed storend middenveld, dat"de meeste aanvallen al vroeg werden onderbroken, Een afgesla gen hoekschop bracht Hans Wilmsen in een ideale schiet positie en tegen zijn vlammend schot had niemand verweer. Nog was de koek niet op. Toen Peter van de Bur'gh een keer alleen op de America-doelman- afging, werd hij weliswaar dusdanig uit positie gebracht dat hij zelf niet. meer kon scoren, maar de meegekomen Jan Custers kon het karwei kla ren en Oostrum op 0-k zetten. Er werden zelfs nog enige prachtige kansen gemist en de kopstoot van Ton Kessels had ook een beter lot verdiend, maar Oostrum nam kennelijk wat gas terug na deze riante voorsprong. Hierdoor kon America de laatste 20 minuten nog wel eens vaker op de. helft van Oostrum doordringen, maar echt gevaar zat er weinig in. Zo was zelfs het redden van de eer hun niet gegund, maar het waren sportieve verliezers-, die na het laatste fluitsig naal van de voortreffelijk leidende scheidsrechter de gas ten met hun behaald kampioenschap konden feliciteren. De gelukkige, maar vermoeide Oostrummannen werden op een bloe menhulde onthaald en na een optocht door het dorp, kon het kampioensfeest worden gevierd. Met dank aan de leider, trainer, bestuur en aan Bert, Bert, Carlo, Ed, Hans, Herman, Jan, Jan, John, John, Jos, Leo, Leo, Leo, ManiMartin, Martien, Peter, Piet, Sjef, Toetje, Ton, Wiel en Wiel* A,s. donderdag om kwart voor 7 hebben we weer club, We willen er dan een gezellige dansavond van maken. Degenen, die leuke cassettebandjes hebben, mogen ze meebrengen, Tct dan, Annemie, Nel, Gerda.» Hallo COZOMEISJESo ASo zondag, 13 mei, hebben we weer een gezamenlijke akti- viteit: een gezellige speurtocht, Deze keer laten we de fiets lekker thuis eh nemen we de benenwagen» Trek dus gemakkelijke schoenen aan en zorg er voor dat je om 2 uur met een fris humeur en veel zon bij het clubgebouw staat. Willen de leidsters, die mee gaan om half 2 aanwezig zijn. De leidsters„ HALLO UKKEPUKS! ls

Oostrum's Weekblad | 1979 | | pagina 9