.Openingstijden weekend: zaterdag van 9-00 tot 13-00 uur en van 17-00 tot 180OO uur zondag van 10*30 tot 12*00 uur - en van 17-00 tot 18»00 uur* AVONDWIELERDEIEDAAGSE IN OOSTRÏÏM» In aansluiting op eerdere publicatie in het Weekblad van 26 april j.l. volgen hier nog enkele mededelingen betreffen de de Avondwielerdriedaagse- Deze Avondwielerdriedaagsedie - georganiseerd wordt door de Harmonie, zal verreden worden op 29 en 30 juni en 1 juli a»s» in het Parochiehuis» Gedu rende deze Avondwielerdriedaagsekunnen 16 Oostrumse zaken of bedrijven hun ploeg, bestaande uit tweeeventueel door de sponsor zelf aangewezen Oostrumse renners, naar een kam pioenschap tóe laten fietsen» Dezesportieve strijd, waar voor- geen premies gezet kunnen worden, levert de nodige re clame op via de speaker, via de shirtjes van de renners en verder via een gratis advertentie in het programmablad» Als tegenprestatie wordt van de sponsors-het betrekkelijk lage sponsorgeld gevraagd» Wij zijn ons ervan bewust dat er over de sponsoring nog diverse vragen en onduidelijkheden kunnen en zullen zijn» We zullen deze trachten weg te nemen via een schrijven waarin de hele gang van zaken op een rijtje gezet zal worden» Dit schrijven zal één dezer dagen aan al le Oostrumse zaken en bedrijven verstrekt worden» Wilt U echter als mógelijke sponsor nu al informatie of wilt U opgave doen, dan kan dit via onderstaand adres» Verder kun nen gedurende deze Avondwielerdriedaagse de Oostrumse ver enigingen hun sportieve krachten meten in de verenigings- ritten» Verenigingen die daarvoor belangstelling hebben kunnen daarover ook allo informatie krijgen of daar nu al opgave voor doen» Last but not least zullen iedere avond een 4-tal Oostrumse prominenten strijden om de "hoogste eer"» Wij willen nogmaals gaarne de hoop uitspreken dat we er samen een gezellig, sportief evenement van kunnen maken» - Nadere informatie via het secretariaat Kloosterstr» 6, tel» 87174» Met. ingang van het nieuwe schooljaar, dus half augustus a»s» gaat er voor Venray .en omgeving een nieuwe vorm van onder wijs van start, n.l» een Avond - MAVO» Dit onderwijs is op - 5 - De nieuwe Avond - MAVO te Venray» 4 1

Oostrum's Weekblad | 1979 | | pagina 5