e) Tevens willen wij onze leden nu reeds attent maken op de jaarlijkse feestavond van S.V. Oostrum, waarop ui teraard alle senior-tennisleden met echtgeno(o)t(e) leden van 15 tot 18 jaar (echter zonder invité) worden verwacht. Een grandioze barbecue behoort tot één van de evenementen op deze vrijdagavond, 15 juni a.s. Reserveer deze datum voor genoemde gezellige bijeen komst, waarover eveneens nadere mededelingen volgen in dit blad. f) Introducé's Zoals op de informatie-avond van vrijdag 13 april j.l. werd toegezegd, zouden de werkgroepen van de afdeling tennis trachten op zo kort mogelijke termijn een stand punt inzake dit onderwerp in te nemen. Tijdens de op 7 mei j.l. gehouden vergadering is dit door de aanwe zige werkgroepleden dan ook gebeurd. Op genoemde voorlichtingsavond is door enkele leden een voorkeur voor de mogelijkheid tot introduceren uitgesproken, doch later is gebleken dat het aantal tegenstanders onder onze leden veel en veel groter is. Als motivering kwam hierbij naar voren dat de realise ring van onze tennisbanen voor een niet onbelangrijk deel te danken is aan de spontane financiële bijdrage van de Oostrumse bevolking, met als doel het tennissen voor de Oostrumse mensen mogelijk te maken. Intussen hebben zich dan ook meer dan 200 mensen aangemeld en dit aantal ligt voor twee tennisbanen ver boven het landelijk gemiddelde, tengevolge waarvan onze eigen leden toch min of meer "beschermd" dienen te worden. De aanwezige leden van de werkgroepen hebben op hun vergadering van 7 mei j.l.' niet zonder meer aan bo venstaande argumenten voorbij willen gaan, uiteraard ook niet aan die van de voorstanders tot introduce ren. Bij het tegen elkaar afwegen van de diverse standpunten is men dan ook tot het besluit moeten ko men voor het seizoen 1979 ook voor de senioren geen introducé's toe te staan. Voor de junioren was deze maatregel reeds van kracht. Wij vertrouwen dat onze leden voor bovenstaande be grip op willen brengen.

Oostrum's Weekblad | 1979 | | pagina 13