S.V. Oostrum E.E.V. 1 - Oostrum 1 0-1 Door een benauwde zij het verdiende overwinning in de uitbeurt tegen Sversoord bleef Oostrum haar kansen op een eventueel kampioensschap in de 2e klasse behouden. Samen met Kronenberg voeren de rood-witten de ranglijst aan met Leunen 2 dat op 1 punt volgt, als goede tweede. Met nog 3 wedstrijden voor de boeg zullen de resultaten uitmaken wie het volgende seizoen een klasse hoger mag uitkomen. Zoals wellicht de uitslag doet vermoedde had den de Oostrummers het niet makkelijk deze middag. Ze troffen op hun weg een fel en energiek spelend Eversoord wat tot de laatste minuut bleef vechten voor een goed resultaat. In de eerste periode waren beide teams goed aan elkaar gewaagd maar wisten de mogelijkheden die aan beide zijden ontstonden niet uit te buiten. Na de hervatting met wind voordeel werd Oostrum geleide lijk sterker maar had bepaald geen geluk met de afwerking Zo had een schot van Gerrit Broeren een beter lot ver diend, echter via paal en lat ketste de bal uit de doei- mond, Toch kregen de rood-witten loon naar werken toen goaltjes dief Jan Janssen 17 minuten voor tijd 0-*l liet aantekenen, Be gastheren kregen daarna nog enkele moge lijkheden maar vonden op hun weg een goed in vorm zijnde doelman Theo Kcssels, Oostrum 2 - TOP 3 Wederom heeft het tweede een lastige klip omzeild, en wel door een 4-1 overwinning op TOP, Vorige riiaal werd het in Tienray 0-0 en gezien de hoge positie op de ranglijst werd TOP wel gevreesd. De eerste mogelijkheden waren ook inderdaad voor de gasten, die nogal fel van start gingen. Oostrum kwam er naarmate het spel vorderde steeds beter in en het had alle geluk toen op een zacht schot van Jos Ousters de TOP doelman enorm blunderde door een volkomen houdbare bal onder zich door te laten rollen. Even later ranselde Hans Wilmsen na een heel goede aanval de bal keihard op de lat en de grensrechter constateerde dat de terugspringende bal over de doellijn was geweest. Oostrum kwam helemaal op rozen toen Ton Kessels een terecht toe gekende vrije schop bekwaam in de hoek schoof. Door deze veilige voorsprong van 3-0 binnen een kwartier kon Oostrum wat gas terugnemen en daardoor kon TOP weer wat terug

Oostrum's Weekblad | 1979 | | pagina 8