Wittenhorst C2 - Oostrum Cl Wittenhorst Dl - Oostrum Dl Oostrum D2 Oostrum El Leunen D2 B.V.V.El aanvang s vertrek t aanvang vertrek aanvang aanvang 12e30 uur 1145 uur 11.00 uur 10.15 uur 11.00 uur 10.00 uur Jeugdle iders Donderdag 9 mei om 21.15 uur vergadering in de kantine BEGELEIDEN BIJ HET OVERSTEKEN VAN DE JEUGDVOETBALLERS: Op woensdag 9 mei 12.45 uur Mevr,vc Soest 14.20 uur:? Mevr. Raedts Mevr. Thissen Dhr. Vermeulen Jeugdvoetbal op woensdagmiddag Vriendelijk doch dringend verzoeken wij de ouders van onze jeugdvoetballers, die op woensdagmiddag trainen en spelen ervoor te zorgen, dat hun kinderen tijdig van huis gaan resp. bij de oversteekplaats aan de Wanssumseweg zijn. Do brigadierende ouders helpen de kinderen van 12,45 uur tot 13e00 uur bij het oversteken van deze zeer drukke verkeersweg. Herhaaldelijk komt het wor dat de kinderen veel te laat (soms 10 minuten) te laat zijn. Vooral bij koud en regenachtig weer is het beslist geen lolletje om op die laatkomers te staan wachten. Bovendien kunnen de brigadierende ouders uiteraard geen verantwoording meer nemen na 13.00 uur. Op weg naar huis komen de brigadierende ouders vaak nog kinderen tegen, die zij beslist niet alleen over de Wanssumseweg willen laten gaan en dan gaan de ouders maar weer terug. Dat is echter perse niet de bedoeling. Helpt allen mee en neemt ook U als ouders van de voet ballers Uw eigen verantwoording door Uw kinderen toch tijdig van huis te sturen. En, bent U om welke reden dan ook toch verlaat, breng Uw kind dan zelf even weg. Wij rekenen op de welwillende medewerking van alle ouders die op woensdagmiddag voetballende jeugd hebben. De brigadierende ouder9. 6 «v.

Oostrum's Weekblad | 1979 | | pagina 7