WONINGBOUW IN OOSTIUM. In de afgelopen maand is de gemeente Venray in samenwerking met de Woningbouwvereniging bezig geweest met een woningbe hoeften onderzoek in de diverse kerkdorpen. In een der vorige uitgaven van ons blad hebben wij hierover geschreven. In alle dorpen werden woningzoekende en de huurders van woningen van de Woningbouwvereniging uitgeno digd voor een informatie-avond. f. - In Oostrum werd volstaan met een publicatie in het dorps blad, terwijl in de overige kerkdorpen de woningzoekenden persoonlijk aangeschreven werden. Tijdens de genoemde informatieavond waren een zestigtal geïntresseerden aanwezig. Alle autochtone woningzoekende en huurders zullen nog een brief ontvangen, waarin zij verzocht worden zich te voor zien van informatiemateriaal, (verkrijgbaar bij de "woning bouwvereniging) Hen zal tevens verzocht worden het bij de informatie gevoeg de antwoordformulier binnen IC- dagen aan de Woningbouwver eniging terug te zenden. Be dorpsraad wil iedere woningzoekende of geïnteresseerde huurder erop wijzen dat enkel wanneer ieder voor wie huis vesting nu of op langere termijn nodig is reageert, omdat het gemeentelijk beleid voor de woningbouw op grond van de ze enquête bepaald zal gaan worden. Verdere informatie kunt U krijgen bij de Woningbouwverenig ing of ten gemeentehuize. HALLO ZEKDEMPELS Maandag 7 mei hebben wij weer club. We beginnen dan zoals altijd weer om half 8. We gaan dan eerst de kruiswoordpuzzel afmaken, en daarna gaan we met wasknijpers werken. Willen jullie daarom allemaal ongeveer 25 wasknijpers meebrengen (houten) Tot maandag! AnsPetra en Rieky. -3 i

Oostrum's Weekblad | 1979 | | pagina 2