- In verband net een statutenwijziging van de Stichting Parochiehuis volgt er geen kandidaatstelling voor het be stuur van deze Stichting. - De Oostrumse wegwijzer wordt in oktober van dit jaar uit gebracht. Uitstel tot zo lang is nodig omdat dan eventu ele bestuurswisseling in de diverse verenigingen achter de rug zijn. 'Tevens komt omstreeks die tijd Venray van A tot Z uit zo dat ve hierop kunnen aansluiten. - De volgende (openbare) vergadering van het Werkcomité is op 21 mei a.s. in café van Dijk, AFSLUITING ZIJWEG STATIONSWEG. Voor de Henri Dunantstraat was aangelegd, heeft de gemeente ten behoeve van het bedrijf J.J. de Hoog ter hoogte van Stationsweg 100 een zijweggetje aangelegd. Nu het industrieterrein "De Hulst" bereikbaar is via de Henri Dunantstraat heeft dit weggetje grotendeels zijn func tie verloren. Op verzoek van de buurtvereniging Stationsweg Oostrun "Vriendschap door Samenwerking" zal de gemeente maatregelen treffen om zwaar verkeer over dit straatje te weren. Binnenkort zal de aansluiting van de Stationsweg worden ver smald. Hierdoor zal het gebruik door vrachtwagens niet meer aantrekkelijk zijn, terwijl ander verkeer, zoals landbouw- verkeer, geen hinder van het stukje wegversmalling zal on dervinden. Bovendien is geconstateerd, dat de fa, de Hoog de aan dit weggetje gelegen ingang van het bedrijf niet meer gebruikt zodat alleen de aan de Henri Dunantstraat gelegen ingang wordt gebruikt. Op woensdag 9 mei a.s. wordt de jaarlijkse kringbedevaart te Oostrum gehouden. - De H. Mis zal gezongen worden door het zangkoor van Oostruni-. Aanvangs 20.00 uur. het Bestuur,. LEDEN L.V.B.

Oostrum's Weekblad | 1979 | | pagina 1