nochtten ons on kleden en daarna begonnen de wedstrij den c Bij elke tafel stonden gemiddeld 8 kinderen die tegen elkaar noesten spelen. Iedereen moest 4 wedstrij den spelen. Wie alle wedstrijden won kwam in de halve finale. Van Oostrum kwamen er van de 9? 5 in de halve finale. Deze moesten weer 4 wedstrijden spelen en wie dan al les won- kwam in de finale. Van Oostrum kwamen er 2 in de finale. Uiteindelijk beh.aa.lden zij allebei de 4e plaats. Oostrum stónd samen met de Ursulaschool op de 4e en 5e plaats. Zo eindigde een leuk en spannend toernooi. Meester Hermsen bedankt voor alles. Het Vormsel De voorbereiding. We werden op het vormsel voorbereid doordat we in een schrift noesten werken. We schreven er van alles in o.a,: gedichtjes, gebeden enz. Donderdag (5april) gingen we oefenen in de kerk. Meneer Pastoor en Meester Pluk legden ons uit wat het vormsel betekende. 6 april was het dan zover, We hadden afgesproken dat we om kwart voor 7 bij de kerk moesten zijn, omdat de groepsfotos nog genaakt moesten worden. We waren wel een beetje zenuwachtig. Even later gingen we naar binnen en op de aangewezen plaatsen zitten. Toen begon'de' mis. De bisschop heette ons welkom. We hadden allemaal een boekje voor ons liggen waarin stond wat we moesten zeggen. Daarna gingen we naar voren, de bisschop zalfde ons. Toen de mis afgelopen was waren we wel een beetje trots. Het zat erop, we waren gevormd door de bisschop. Namens de 6e klas wilden we meneer Pastoor, meneer Pluk, de Bisschop, de ouders en andere mensen bedanken voor hun medewerking. 3 leerlingen va.n de 6e klas. 16

Oostrum's Weekblad | 1979 | | pagina 17