Dinsdag de 17e april om half negen vertrokken we naar de "Wetteling" te Venrayc Daar hadden we een tafel tennis toernooi? we waren met negen man, Daargekomen moesten we ons omkleden? de meisjes zaten in een ander lokaal als wij, We hadden van te voren allemaal een nummer gekregen en dat nummer hing aan een van de tafels? dus we kwamen niet bijelkaar in de groep, We moesten tegen onze tegenstanders strijden en als je alles won kwam je in de driekwart finale. Bij ons "bleven er zes man voor de driekwartfinale over? maar helaas vielen er vier af. Dus er kwamen maar twee man in de hele finale en dat waren Marcel Janssen en Twan Camps maar daar worden ze alle twee verslagen. Toch konden we nog de vierde plaats in de wacht sle pen van de 400 man die er aan mee deden. De leider van ons was mijnheer Hermsen leerling 6e klas. Vanaf september 1978 bestaat er in Oostrum een tafel tennisclub voor kinderen van de basisschool. Er doen nu 11 kinderen aan mee. Elke dinsdagavond gaan we oefenen in het parochiehuis. Dat is erg leuk. Verleden week heeft onze school mee gedaan aan een tafeltcnnistoernooi in Venray. Het toernooi werd gehouden in sporthal de "Wetteling" Er was een grote zaal. Er stonden 35 tafels. Aan het toernooi deden ca. 400 kinderen, mee. Oostrun was er voor de eerste keer en het enige kerkdorp dat nee deed. Van Oostrum deden 9 kinderen mee, We hadden thuis met elkaar veel geoefend? zodat we toch wel goed in vorm waren. Eet toernooi begon om 9.00 uur? maar wij hadden afge sproken om 8,00 uur bij elkaar te komen? zodat we die tijd nog even konden oefenen. Om 20 minuten voor 9 vertrokken we met meester Hermsen van Oostrun naar de "Wetteling", Om kwart voor 9 kwamen we aan, We - 15 Het tafeltenni v v iOernooi

Oostrum's Weekblad | 1979 | | pagina 16