Al net al een ontmoeting welke beslist in oktober herhaald zal worden. Met de wens dat in de onderlinge kompetitie de opkomst in de aankomende week beter wordt, .wachten we de resultaten af. In de sporthal "De Wetteling" werd op dinsdag 1? april jl. de jaarlijks terugkerende scholierenkampioenschappen ta- feltenissen gehouden» Er waren 380 jongens en meisjes van de 3e t/m 6e klas, die hieraan deelnamen. Onze aandacht ging uit naar onze jeugdleden, die deelnamen Bij de 4e klassers haalde Twan Camps een 4e plaats en bij de 6e klassers was er eveneens een 4e plaats en wel voor Marcel Janssen* Als eindresultaat was er ook een 4e plaats voor de Maria- school, Al met al een schitterend resultaat, waarbij we zien dat de wekelijkse trainingen niet voor niets zijn. In mei/juni zijn we voornemens om voor de jeugdleden een tournooi te organiseren. Meer hierover in de aankomende weken in dit blad. Gemengd Koor Zondag 6 mei vrij Woensdag 9 nei 20.00 uur Avondmis, direkt daarna repetitie Aanvangstijd v/d Hoogmis zal op zondag 13 nei a.s. veran derd worden (niet vergeten) Iedere woensdag repetitie, aanvang 20.30 uur Dames z 18 mei 14.00 uur 40 jarig jubileum Mis 25 nei 14.00 uur en om 1500 uur huwelijksmis Secretaresse L. Verstegen Tel. 84910 Peuterspeelzaal !t Rommelhofke" Wij zoeken voor zo spoedig mogelijk een enthousiaste leid ster voor onze speelzaal. Mondelinge of schriftelijke sol licitaties kunt U voor 8 mei richten aan Mevr. Nelly Crijns-CampsStationsweg 86, Oostrum. tel. 85956 Het bestuur 10

Oostrum's Weekblad | 1979 | | pagina 11