Muziekvereniging Harmonie SUB MATRIS TUTELA WIELEED RIEDAAGSE IN 00STRUM Op 29 en 30 -juni en 1 juli a»s» zal voor de. eerste .maal in Oostrum in het Parochiehuis een Wielerdriedaagse verreden worden. Organisatie van dit evenement is in handen van de HarmonieHet zal duidelijk zijn dat het instandhouden van een gezonde harmonie erg veel financiële inspanning kost, een inspanning, en dat "blijkt ieder jaar weer, waar voor we gelukkig niet alleen staan» Echter het .op-.pe.iH houden van o.a. het instrumenten- en uniformenbestand kost veel geld» Om daartoe een- extra ruggesteun„±e.krijgen is het idee ontstaan om een evenement te organiseren dat eni ge financiële armslag zal bieden, maar dat tevens een fijn gezellig en sportief volksfeest voor jong en ..oud kan. zijn.» Een dergelijk evenement houdt in dat een zestiental wie lerploegen elk bestaande uit twee renners, gedurende drie dagen naar een kampioenschap toe fietsen» Daarnaast kunnen gedurende die drie dagen verenigingskampioenschappen ver reden v/orden en zullen iedere avond enkele prominenten strijden orn de hoogste eer, De eerder genoemde zestien- ploegen kunnen gesponsord worden door zaken en bedrijven, die als tegenprestatie voor het betrekkelijk lage spon sorgeld reclame kunnen maken via de shirtjes van de. ren-, nersj via een advertentie in het programmablaadje, maar vooral door het steeds weer noemen van de zaken en be drijven gedurende de ritten» Uiteraard denken we zowel wat betreft de sponsors, alsook de verenigingen en promi nenten aan onze eigen Oostrumse mensen» Mocht een en an der niet geheel duidelijk zijn of wilt U meer informatie dan zijn wij gaarne bereid U die te verstrekken» Met name onze eigen Oostrumse zaken en bedrijven die interesse hebben om een ploeg te sponsoren willen we aansporen om tijdig contact op te nemen, gelet op h^t feit dat slechts 16 ploegen geplaatst kunnen worden in deze Wielerdrie daagse» Wij realiseren ons maar al te goed dat organisatie van een dergelijk evenement zonder de steun van sponsors en publiek niet of nauwelijks mogelijk zal zijn. Wij hopen dan ook van ganser harte dat we er samen een fijn sportief evenement van kunnen maken. Voor meerdere inlichtingen, sponsors gaarne schriftelijke opgave, kunt U terecht bij het secretariaat Kloosterstraat 6, tel»: 717^° - 4 -

Oostrum's Weekblad | 1979 | | pagina 8