Verslag Qostrum 2 - Leunen 3 Tegen een zich fel verwerend Leunen heeft Oostrain zijn top-positie niet waar kunnen maken. Dat het de vierde wedstrijd in acht dagen betekende, was aan het spel van Oostrum in het begin wel te merken. Oostrun speelde wat lusteloos heen en weer. en omdat Leunen stevig op de bal zat, konden de gasten telkens weer aan vallen opzetten. Het leidde echter niet tot doelpunten en Oostrum kon zich geleidelijk aan weer wat herstellen. Er ontstonden zelfs enige kansen voor Oostrum, maar .het was uiteindelijk Jan Custers, van de linksback-plaats op gekomen, die de bal keihard in de touwen joeg. Na de thee met nodige technische en tactische aanwijzingen van de trainer, trad een harder werkend Oostrum in het veld, dat Leunen onder druk probeerde te zetten, dat lukte niet helemaal en Leunen kon met 'ballen in de diepte pro beren de soms wat te ver naar voren gaande Oostrumverdedi- ging te verschalken. Een van de pogingen werd door de Oosirumscjoelmab uitstekend onderschept, daarbij werd een overtreding'' gemaakt, Óit de hiervoor gegeven vrije trap werd de bal uiteindelijk in het doel gewerkt. Zou Oostrum inu. toch punten gaan verspelen? Er ontwikkelde zich een hoe langer lioe hardere strijd met nogal wat over tradingen over en weer. maar do scheidsrech ter had er goed het oog op en voorkwam onaangenaamheden. Alle krachtreserves werden bij het in hagelwit spelende Oostrammers aangesproken. Het gelukte uiteindelijk aan Ton Kessels om na zeer goed aangeven van Peter v.-d. Burg de bal met het hoofd in het doel te prikken. Hijzelf en een tegenstander gingen tegen de vlakte, maai? gelukkig hielp hier ook weer de wonder spons. Ondanks vei-de re 0ostracise druk bleef de stand op 2-1 en daarmee kon Oostrum zich echt wel gelukkig prijzen, A. Claessens - J, ScheIbergen 0-2 rid Litjens - H. vdii Heuvel 0-2 M, Bonnants - Kleuskens 2-0 Bo v. Dijk - R Kivits 2-0 J. Cornelissen- G. Vermeulen 0-2 speelden: maar liefst 9 Brt H.S. 11 gén 6,222 De beste partijen J. Schelbergen in M. Bonants 16 Brt. s H.S, 6 gem. 2,687 en G. Vermeulen 19 Brt. H.S. 6 genu 1,9^7» Jr J- Uitslagen o.c ++-*-+-i--r+-r+TT+-f Wc - Li. O 0 O

Oostrum's Weekblad | 1979 | | pagina 4