VERSLAG; Ysselsteyn 5 - Qostrum 2 - Oostrum 2- Mersëlo 4 Uit het zware Paasprogramma heeft üostrum 2 alle 4 kunnen behalenWas het zaterdag tegen Ysselsteyn 5 door de warm te en het droge veld een moeilijke wedstrijd, die omstan digheden speelden 2e Paasdag niet. Toch was het beide ma len een wedstrijd ondor het niveau van Oostrum, maar in de jacht naar de punten is dat van minder belang. Tegen. Ysselsteyn kreeg Oostruin enkele goede scoringskansen °P <iie echter alle gemist werden. Ysselsteyn kon zich geen kansen scheppen en er was dan ook een penalty, na een ongelukkige handsbal van een Oostrum veruedigervoor nodig om de gastheren een voorsprong te bezorgen. Vlak voor rust echter loste Bert de Kleyn van grote afstand zo'n fraai schot, dat de bal onhoudbaar in de bovenhoek verdween, tot grote blijdschap van Bert. Na de rust zou Oostrum het tempo wel wat opschroeven, maar dat gelukte niet zo bar, wel werd Ysselsteyn flink onder druk gezet, de doelpunten bleven uit. Vlak voor het eind signaal kon lierman Jeucken na een schitterende voorzet van Hans Wilmsen toch nog de volle winst binnen halen. Paasmaandag was het elftal noodzakelijkerwijs door elkaar gehusseld en ook nu weer kon Oostrum zijn ritme niet vind en. Merselo 4 was aanzienlijk feller dan Ysselsteyn en het kreeg ook daardoor veel meer kansen, maar het geluk zat Oostrum niet tegen. Overigens was het de eerste de beste aanval al raak voor Oostrum, omdat Ton Kessels zijn tra ditionele openingsdoelpunt kon maken, met een harde knal waarop de doelman van Merselo geen antwoord had. Pas ver in de tweede helft nam Oostrum wat meer afstand "van de immer jagende en het ruwe werk niet schuwende gast en. Jos Ousters had in dit doelpunt een groot aandeel, al was het laatste tikje van een Merselo-man. Er volgen nu nog vijf wedstrijden met als hoogtepunt de uitwedstrijd tegen America, en met drie punten voorsprong op deze ploeg is er dus nog volop spanning. B.C. S.N.A. Als laatste van de 6 klorganiseerde B.C. S.N.A. afgelop en weekend de le kl. pers. kamp. ondanks dat 2 spelers wegens ziekte verhinderd waren. En de wedstrijdleider over moest gaan naar een dubbele competitie, zijn de biljart- xiefhebbers volkomen aan hun trekken gekomen. - 8

Oostrum's Weekblad | 1979 | | pagina 8