GEBOREN Lente nieuw leven, vreugde, blijheid,. Dit geldt voor ieder van ons, maar heeJ/*bij«Z50iid?er voor Jos en Mieke van Osch - Hoefslag 5« Ook zij ontvingen weer een godsgeschenk, 'n dochtertje, op 20 maart. Zij draagt de naam; NICOLE. De komst van een kindje blijft altijd een diep ingrijpende gebeurtenis in je leven. Kinderen zijn het kostbaarste bezit. Zo voelen ook Jos ap Mieke't aan,en daarom is Nicole dan ook zeer welkom. Jos en Mieke van harte gefeliciteerd en heel veel vreugde en geluk met en voor NICOLE. HEEL HARTELIJK'DANK; Als er geen onverwachte tegenvallers komen, is ons pries terkoor met Pasen helemaal klaar. Mogelijk nog 'n week eerder. En tot onze bijzondere vreugde mogen we dan ook zeggen; wat er staat en ligt is ook betaald. Er zijn n.l. nog giften binnengekomen tot een bedrag van 2025,-- zodat de stand heerlijk is opgelopen tot 10950 29. Wie had dat kunnen vermoeden in zc'n korte tijd. Bovendien kunnen we ook nog mededelen dat een van onze pa rochianen het nieuwe altaax' heeft geschonken. Het doet je echt goed als je ziet dat ook in deze tijd nog zoveel mensen zoveel over hebben voor hun kerk. Mag ik dan allen, ook namens ons kerkbestuur en onze financiële commissie, allen die op een of andere manier heb ben bijgedragen tot het tot stand komen van dit ongetwijf eld waardige en prachtige priesterkoor, bijzonder hartelijk danken voor al het werk wat er verzet is, voor al jullie giften, voor jullie meeleven met de kerk, voor jullie of fers en goed hart. VASTENACTIE/1 979 Deze week zullen, zoals gewoonlijk, de kinderen van de zesde klas ervoor zorgen dat de bekende zakjes voor de vas ten-actie huis aan huis worden bezorgd. De week erop, n.l. 7 april, zullen wederom de leden van on ze carnavalsvereniging de zakjes van de vasten-actie bij u thuis komen ophalen, hetgeen ik ten zeerste op prijs stel. De vasten-actie is de laatste jaren in Oostrum 'n geweldig succes geweest. Moge Uw bijdrage - Uw vastenoffer - ook dit jaar weer 'n royale uitdrukking zijn van Uw dankbaar heid tegenover God dat het nog zo goed hebt vergeleken met die millioenen mensen in de derde wereld die lichame lijk en geestelijk aan de rand van de dood leven.

Oostrum's Weekblad | 1979 | | pagina 4