Deze vraag komt op de eerstvolgende voorzittersvergader ing aan de orde -Aan de vertegenwoordigster van Oostrum in het Groene Kruis Yenray zal worden gevraagd periodiek verslag te doen van de ontwikkelingen binnen deze kruisvereniging. -De gemeente Venray heeft een concept inspraaknota uitge bracht over de inspraakmogelijkheden voor de individuele burger. -Opnieuw wordt de wens uitgesproken dat de Oostrumse ver enigingen en instanties hun activiteiten organiseren vol gens de agenda, in het Oostrums Weekblad. Dit om spreiding van activiteiten te bevorderen, -In de toekomst zal Nieuw-Spraeland op de voorzittersver gadering worden vertegenwoordigd. -De namen Nieuw Spraeland en Spraeland Recreatie zorgen in het kader van het bewegwijzeringsplan voor spraakverwar ring, Hiertegen blijkt niets te ondernemen. -De beplanting van het Watermolen terrein wordt ter hand genomen, Over het plaatsen van speeltoestellen en elemen ten bestaat nog geen zekerheid omdat er i,p,v. tekeningen een maquette.wordt verwacht. -Over de aanplant rondom de voormalige kleuterschool en het onderhoud hiervan wordt opnieuw contact opgenomen met Wethouder v., Oers, peuterspeelzaal, ADOR en buurtbewoners. Dit om huidige wildernis aldaar in de toekomst te voor komen. -Uitbreiding Parochiehuis zal in de toekomst geen con flicten oproepen met uitvoering van het dorpsplein, welke binnenkort van start gaat, -Bij de Gemeente zal worden aangedrongen op het urgent af handelen van verplaatsing propaan-gas tanks, I.Voïïi, mogelijke gevaren is iedere dag uitstel er een te veel -4 april a.s, zal er in het Bowlingcentrum een toelicht ingsavond worden gehouden over de toekomstige woningbouw in Oostrum. -De volgende openbare vergadering van het werkcomité vindt plaats op 23 april a.s, in café Vermeulen, DAG KRUUMELKES VAN DE C.O.Z.O. Maandag 2 april a.s. hebben we weer club. Omdat Pasen in zicht is, willen we daar wat spulletjes voor maken. Willen jullie wat wasknijpers en resten wol meebrengen? Tot Maandag! -• HENRIETTE EN MARJA. i_++++++^++-H-+++-l-+++-: •+++++++++++++++-* -H-++++++++++++++++H -H-++

Oostrum's Weekblad | 1979 | | pagina 2