hèt zich kon permiteren twee strafschoppen te missen. Zo doende kon er met een 0-2 stand worden geruste Na de thee bleek dat Venray gedacht had Oostrum wel even aan de kant te schuiven, want met ditmaal de wind in het voordeel kwam men sterk opzetten., Omdat Oostrum nu veel sterker speelde dan in de eerste helft, vooral op het middenveld gelukte het Venray, niet om in de verdediging een bres te slaan-, al was men er dichter bij dan voor de rust. De meeste kansen kwamen echter aan de andere kant, maar ook Oostrum vond de juiste richting van het doel niet meer. Zo bleef het 0-2 en dat was wel te(rechtn 00STRUM_|_-_VENRAY_9 Ook dit weekeinde moest Oostrum weer zijn meerdere erkennen, ditmaal in het team van Venray 9» Na afloop konden:beide ploegen terugzien op een sportieve ontmoeting» Sensatie alom toen reeds in de 3e minuut een reële kans door de gasten gecreëerd werd, echter zonder resultaat» Een schot op doel leek via lat en rug doelman in de touwen te verdv/ijnen maar werd alsnog door de keeper op de doellijn gestopt. De gasten bleven echter zonder onderbreking gevaarlijk komen waardoor succes niet kon uitblijven» In de 13e minuut verraste een harde schuiver de gehele Oostrum defensie» 0-1 10 min» later werd er andermaal gescoord uit een soortgelijke situatie» Niet onhoudbaar verdween het leder in de uiterste hoek, omdat H. Daniëls zich in die mate op deze effectvolle bal verkeek dat hij.er overheen dook 0-2. Na rust kreeg Venray definitief het heft in handen, wat goed was voor vijf verdere goals. 0-3y in de ^7ste minuut, vervolgens drie treffers in 13 minuten met als laatste in successie de zevende tegentreffer 3 minuten voor tijd» Oostrum hierintegen kwam slechts tot enkele serieuze sco ringskansen. De beste kans was weggelegd voor P. Lepsi die na een gemiste ingreep van Venrayfs doelman uit een hoge voorzet van H.Rutten in een glansrijke positie naast schoot.

Oostrum's Weekblad | 1979 | | pagina 12