Oostrum boekte een belangrijke zege tegen het eveneens hoog geklasseerde Sparta 2. Ofschoon beide teams goed aan elkaar waren gewaagd moesten de Sparta reserves in laatste kwartier toch het onderspit delgen. Voordien kwamen de gasten menigmaal gevaarlijk dicht bij het Oostrum's deel doch faalden in de afwerking» "Vooral in de beginfase namen de bezoekers het iniatief, wat voor de thuisploeg de nodige problemen opleverde» Het teveel prijs geven van het middeveld was hiermede de bet aan» Echter naar gelang de wedstrijd vorderde hersxelde de Oostrummers zich en wisten het spel meer naar zich toe te trekken» Pas een kwartier voor tijd kreeg de hardwerkende costrum- ploeg loon naar werken» Jan Jansen was er als de kippen bij toen hij een hoge voorzet nog voordat de doelman kon ingrijpen wist in te kóppen, 1 - 0» 7 minuten later stelde Huub .v.d, Water de Oostrumse zege veilig toen hij de bal langs de uitlopende Sparta-goalte plaatste en zo de stand op 2 - 0 bracht» Tenslotte was het Carlo Verheyen die minuten voor tijd zijn goede doorzetten zag beloond met een treffer die de eindstand op 3 0 bracht» Venray_6-Qcstrum_2 De wedstrijd Venray 6 tegen Oostrum 2 was geen kopper» Hoewel gezien de stand op de ranglijst te verwachten was dat er tvree sterke teams in het veld stonden, kwam dat er in de eerste helft niet uit» Wel bouwde Oostrum, gesteund door een krachtige wind in de rug, een veldoverwicht op, maar dat was meer omdat Venray teleurstelde dan door goed voetbal. Venray stond wel al snel cp 0 - 1toen een voorzet van Toetje Poels over de keeper heen in het doel draaide, waar Ton Kessels nog het laatste tikje kon geven. Niet lang daarna kwamen de gasten zelfs op 0-2, toen we derom Toetje Poels de keeper passeerde met een harde schui ver vanaf links» Venray nam in deze fase wel het middenveld in bezit, maar echt gevaarlijk werk het toch zelden, mede omdat de Oostrum achterhoede bekwaam verdedigde» Verder kan twee ai standsscheten kwam Venray niet, terwijl OOsfrum ScVc OOSTRUM 26 maart 1979 Oostrum_I-Sparta=2=====|=-=C

Oostrum's Weekblad | 1979 | | pagina 11