o J, Oostrum 1xd. Tennise- cT) Kursus baltechniek. Zoals "bekend zijn zowel de junioren als de senioren twee v/eken geleden begonnen aan de kursus baltechniek. Er bestaat geweldig veel belangstelting voor en betref fende kursussen zijn dan ook helemaal volgeboekt. Op 5 maart j.l. werd een druk bezochte informatie avond gehouden voor de jeugdleden van de tennisclub. Tijdens deze»vergadering hebben diverse jeugdleden zich alsnog opgegeven voor de kursus baltechniek. Aanvankelijk is er aan gedacht de bestaande groepen uit te breiden, doch thans blijkt in de praktijk dat dit absoluut niet mogelijk is. Met de huidige bezet ting kunne alle leerlingen optimaal aandacht krijgen en het streven is dit zo te houden. Daarom is er inmiddels overgegaan tot heb maken van een z.g. wachtlijst, zowel voor de junioren als voor de senioren. Degene die zich 5 maart j.l. hadden opge geven voor de kursus baltechniek hebben wij inmiddels op deze wachtlijst geplaatst. Deze leerlingen kunnen dus helaas niet meteen van start gaan, doch'moeten op de volgende kursus wachten, lit zal zeker nog wel zo'n tien weken duren. Nadere exakte mededelingen hierover volgen in het "Oostrum1s Weekblad". Daarnaast zullen degene die op de wachtlijst staan, ook de inmiddels telefonisch opgegeven junioren en senioren, persoonlijk benaderd worden, b) Pandbrieven. 2 Zeer veel Oostrumse mensen hebben op onze oproep ge reageerd en renteloos geld ter beschikking gesteld voor het kunnen realiseren van tennisbanen. Met de aanleg is dan ook reeds begonnen. Iedereen nogmaals hartelijk bedankt. De pandbrieven zijn inmiddels gedrukt en getekend en Worden binnenkort bezorgd. Mochten er nog mensen zijn die interesse hebben in pandbrieven dan is Uw berichtje zeer welkom bij Dhr. J. Raedts Jr., Mgr. Hanssenstraat 44 tel. 2274» 7

Oostrum's Weekblad | 1979 | | pagina 7