hoeft en die God dan ook gezien heeft: Jezus van Nazareth die door geen dood was tegen te houden en God dan ook voor goed bereikt heeftAls ook wij de eeuwige God willen be reiken, dan zullen we dus moeten leven in de geest waarin Jezus leefde op aarde; dat is de Weg, de Waarheid, het Leven. En hoe leefde Hij dan? Wel, dat is ons bekend: Hij was vol van God; maar daar liet Hij het niet bij: Hij deed ook alles wat God verlangde. Hij was volgens de wil van Goa een echte mede-mens voor ieder. Hij deed goede dingen voor zijn medemensen waar Hij maar kon. Dat is niet Wiinder belangrijk als je ooit bij God uit wilt komen. Iemand die God wil bereiken moeu "vol" zijn var. God, en die moet zijn handen laten wapperen voor zijn mede mensen. Nu dewast/ehtij'd weer is aangebroken, nodigt de Kerk U vanzelfsprekend uit om U weer eens heel uitdrukkelijk te keren naar God, en U ook tegelijkertijd te keren naar co mensen. In kerkelijke termen: bekeren; de verhoudingen weer eens in orde maken met God en mens. Ieder kan dat voor-zich op zijn eigen persoonlijke manier doen. AKTIE PRIESTERKOOR Als het een beetje meeloopt hebben we met PASEN ons pr:ester koor afgewerkt en ik heb het volste vertrouwen dat het dan ook helemaal betaald is. We zijn er bijna.maar nog niet helemaal I Geweldig zoals velen weer spontaan hebben meegedaan, meegeofferd voor 'n waardige verfraaiing van onze kerk, van Gods huis. Deze week kwam er 110,00 binnen voor ons priesterkoor. Hartelijk dank aan de gevers. De stand is nu: 7.289,93 TER OVERWEGING VOOR DE EERSTE COMMUNNIE De maand mei is in alle parochies een top-maand wat betreft de eerste communnie van de kinderen. Ook onze kinderen van^ de tweede klas zullen in mei hun eersèe communnie aoen. Heb zijn altijd mooie dagen. Ze horen bij de. hoogte-punten in het leven van een parochie en iedereen voelt dat ook zo aan. Al lange tijd is de onderwijzer van de tweede klas, Henk Hermsen, met veel zorg en liefde bezig deze kinderen voor te bereiden op deze voor hen zo grote dag. Stapje-voor stapje worden ze wat vertrouwder gemaakt met de eucharistie. En laat ons hopen dat dit nu niet ineens zal worden afge broken, maar dat men rustig verder zal gaan om de kinderen nog meer binnen te leiden in het mooiste wat Jezus ons ooit heeft nagelaten. We laten de k.i nderen een beetje aanvoelen

Oostrum's Weekblad | 1979 | | pagina 3