KA33KLINGELS EN KAEKhINGElINNEKES Graag wil ik langs deze weg de vele mensen bedanken, die zich ingezet hebben om karnaval 1979 te doen slagen.. Het was een prachtig feest voor groot en klein., We zijn begonnen op 11/11 met een geslaagde receptie in - verband met het 22-jarig bestaan., Het was voor onze vere niging geweldig te zien, hoeveel mensen er achter de Karklingels staan.,. Daarna hebben we de zitting gehad, die goed geslaagd was s~~~' 0J1 dit was zeker mede te danken aan onze Eikenhofkapolo Het volgende hoogtepunt was het Prinsenbalo Er werd af scheid genomen van Prins Leo, die we hierbij nog danken voor de manier waarop hij het Klingelland geregeerd heeft» Het was toen de beurt aan Vorst Gradje om onze nieuwe Prins te begroeten en wel Prins Jan L Prins Jan heeft er enkele zware weken op zitten en mede dank zij hem, kunnen we terugkijken op een bijzondere Karnaval 1979° Jan, namens de vereniging zeer veel dank! Toen kwam het afscheid van Vorst Gradje» Met een druk bezochte receptie nam Vorst Gradje afscheid van de Karklingels, die hij 22 jaar gediend had» Gradje, namens de vereniging nogmaals hartelijk bedankt en wij hopen je nog vele jaren te mogen begroeten en, indien nodig, een beroep op je te mogen doen» Het Aldewievebal overtrof alles: het is de commissie die dit georganiseerd heeft gelukt, om vele oud-Oostrum - mers "terug naar huis" te halen om met vele bekenden een gezellige avond door te brengen» Op die avond werd ook de nieuwe vorst bekendgemaakt en wel Vorst Jan» Vrijdag voor Karnaval was er voor de schooljeugd een - 17 -

Oostrum's Weekblad | 1979 | | pagina 17