Zonder neer eon goede keuze van ex prins Leo. Mevr, de iQcyn Kreeg een "bos bloemen aangeboden. Daarna ging het programma verder met een dans-show van de bejaarden o.l.v. Mevr,Jeuken, Tot slot bracht de complete Raad van 311' een lied ten gehore over het ontstaan en verdere opbouw van de karnavalsvereniging De tekst was van enkele leden van de Raad van Elf. Een ge zellige avond voor onze oudjes die dit ten zeerste op prijs stelden. Aan het slot van de avond dankte de voorzitter van de bejaarden-vereniging de karnavalsvereniging en stelde voor dat dit voor herhaling vatbaar was. Vorst Jan. Afgelopen saterdag? tijdens een overweldigend druk alde- wieverbal? waarbij enorm veel oud- Oostrummers aan do uit nodiging gevolg hadden gegeven? was dan het moment aange broken? dat er een nieuwe Vorst te voorschijn zou komen. Al vanaf negen uur? "spookten" er drie lieden door het parochiehuis. Daar had hij bij kunnen zitten? maar zoals al vele malen de zaak verrast werd door de karnavalsvereniging? liep het ook deze avond anders af. Tot driemaal toe riep Opper Karklingel Gradje de spoken toe te voorschijn te komen. Maar zij reageerden niet. Wel kwam er vanachter het gordijn iemand te voorschijn n.l. Jan Raedts. Voor eenieder onge- twijfelt bekend? i.v.m. zijn aktivitciten binnen de Oostrumse gemeenschap. Na de installatie hield Vorst Jan zijn maiden speech. Met een spiekbriefje in de hand? van de zenuwen? vroeg Jan aan eenieder deselfde medewerking als men altijd aan Vorst Gradje had gegeven. En Vorst Gradje feliciteerde "Vorst Johannes primo" met zijn benoeming. Onder de spoken vandaar kwam wel een nieuw lid van de Raad van Elf? n.l. Jan Achten. Ook voor hem had er een korte installatie plaats. Een geslaagd feest? gezien de reakties van de honderden oud- Oostrummers. Programma jeugdmiddag op vrijdag 23 febr. a.s. Als allerlaatste feestvierders i.v.m. het 22 jarig bestaan van de karklingels? komen deze middag do chrech- kleuter school en basisschool aan de beurt. Hot programma ziet er als volgt uit: 14.00 uur komt de Prins met zijn gevolg de klassen van de basisschool en de kleuterschool aan school afhalen. Zij trekken dan via Watermolenstraat- Randenrade- Vlasakker? Goysterseweg- v. BroekhuizenstraatValkenkampstr. naar de kinderckrecaeIiior worden de allerkleinste opge haald om dan naar het Parochiehuis te gaan. Daar krijgen de kinderen van de chrech© ?do kleuterschool en de 3 laagste klassen van de basisschool oen kinderprogramma aangeboden? met Pieke Dassen in Harlekijn en Mannetje Maan. Aanvang 13o00 uur? tot l6„00 uur* V

Oostrum's Weekblad | 1979 | | pagina 4