BOWLING BOND VENRAY (in oprichting) Sinds een paar maanden kan jong en oud uit Venray en omgeving beschikken over een prachtig bowling centrum, gelegen aan de Mgr. Hanssenstraat in Oostrum. Natuurlijk zijn daar de recreatie bowlers van harte welkom, maar toch hoort er in zo'n le klas accomodatie eem goede bowlingclub gevestigd te zijn. Zo'n bowlingclub nu heet officieel Bowling Bond, waarbij dan diveise teams bij aangesloten zijn. Deze plaatselijke bonden zijn op hun beurt weer aangesloten bij de Nederlandse Bowling Fede ratie, kortgezegd de N.B.F., welke mede tot doel heeft de bow ling-sport te verbreiden en op 't sportieve vlak een nationale competitie te organiseren. Om nu toch iedereen op een sportieve manier te laten bowlen, is er voor ieder team gelegenheid zich te meten in een onderlinge competitie. E.e.a. is wel aan een aantal regels gebonden, welke t.z.t. aan de aspirant-leden bekent gegeven worden. Daarvoor is echter eerst een goede start nodig. Het ligt n.l. in de bedoe ling om op korte termijn te komen tot de oprichting van een BOWLING BOND VENRAY zoals deze officieel zal gaan heten. Dat zal echter niet op losse schroeven gebeuren, omdat dit niet zomaar een clubje is, doch statutaire regels heeft. Er zijn momenteel meer dan 12.000 leden ingeschreven bij de N.B.F., verdeeld over 72 aangesloten bowling-bonden in Nederland, de 5e in grootte in Europa. Om nu tot die oprichting in Venray te komen, is er door het werkcomité besloten om op 12 februari 1979 om 20.00 uur een

Oostrum's Weekblad | 1979 | | pagina 14