."orkdie:-ó tor. 0..L Vrouw Gebuurte Parochie Cos «rum 3 - 11 iebr Zaterdag' 19,. 00 uur Theodoruc van Ar sen Toon Eleuskens (Dameskoor) Zondag 8,30 uur Pieter ïïendricus Janssen 10.00 uur Jaardienst Martien Moorrees Gestjaard.Over1ouders Hendrix-Geurts Maria Joosten-Camps (Herenkoor) Maandag 9*00 uur Gestjaard.Frans Poels en echtgenote Dinsdag 9.00 uur Johanna Achten Woensdag 9.00 uur Tot intentie Vermeulen-Moorrees Donderdag 9.00 uur Toon van Cuyck en Overl. ouders Vrijdag 9.00 uur Theo Camps en Anna Verhoeven 14.00 uur Uit dankbaarheid bij 23j. huwelijk Bruggeman-Poels (Dameskoor). *15.00 uur Voor het Bruidspaar van Bracht- Troisfontaine (Dameskoor) Zaterdag 19.00 uur Toon Eleuskens (van v. de huurt) Kinderk. Misdiennaarsheurten. Zaterdag 19.00 uur Frank en Eddy Drabbels-Nice Versteegen- Twan Camps. Zondag 8.30 uur Antoine Janssen-Marcel Derks-Frank Verheijen-Jan Peeters 10.00 uur Gerard Verbruggen-Marcel Litjens-Davy Moorrees-Aloius Martens Vrijdag 14.00 uur Pieter Verhagen-Eric Jeuken 15.00 uur Gerard Verbruggen-Berry Oudenhoven o—0-0-O-O-O-O-O-G-O-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Maandeli.jkse collecte. Dit weekend de bijzondere maandelijkse collecte voor onze kerk. Gezien de hoge verwarmingskosten in deze ouderwetse- wintermaanden -ook in de kerk- is deze maandelijkse collecte hijzonder welkom. Aktie vloer priesterkoor. Het kerkbestuur en de financiële commissie zijn U hijzonder dankbaar voor de vele vrijwillige giften die regelmatig binnengekomen zijn voor de tegelvloer van het priesterkoor. Zoals U hebt kunnen zien zijn de tegels gelegd en naar ik hoorde tot ieders voldoening. Het bedrag voor tegels en het leggen van de tegels hebben we bijeen, dankzij Uw vrijwil lige giften, dankzij de medewerking van het Gemeentebestuur dat ons 'n aantal tegels schonk van de kapel van Jerusalem en dankzij de spontane hulp van vrijwilligers die dagen en dagen bezig zijn geweest om deze laatste tegels schoon te

Oostrum's Weekblad | 1979 | | pagina 9