-7~ Kupang 1^ - 'I - 1979 Uw brief aan alle. oud Oost rummers heb ik hier op 6 januari in de beste gezondheid ontvangen0 Het spijt me dat ik voor de eerste uitnodiging van de Oostrumse Karkling- els niet op tijd icon zijn.» Wel deed het mij goed dat woord na ruim A-O jaren weer eens te horen. De jeugdjaren kwamen me weer voor de geest als we de Venrayers uitscholden of de Oerlose kinderen» Wat was dat een mooie tijd» Het zal zeker wel.een geslaagde dag geweest zijn» Voor de tweede uitnodiging die gehouden wordt op 10 februari zou ik graag in gaan als het maar niet zo ver- was en de reis niet zo duur» Het zal zeker! een reuze bal worden zo in de oude dracht van vroeger» Ik hoop er later een paar foto's van te zien» Ja, in het Oostrumse volk zit wat in hoor ze laten zo niet onder de tafel duwen» Ik vind het reuze aardig dat U mij uitgenodigd heeft, een teken voor mij dat Oostrum de missionarissen niet vergeet.» Ai kan ik dan niet bij de feestelijkheden aanwezig zijn, wel beloof ik er voor te bidden op dat het een welgeslaagde dag zal zijn waardoor de band van het Oostrumse volk weer dichter wordt aangehaald, Onder aan de brief die ik ontving staat zo mooi wie niet kan komen, kan misschien toch iets bij dragen voor de on kosten» Ook hier kan ik als arme missionaris niet aan vol doen» Het enige wat ik kan doen is er voer te bidden en menig zweetdruppel op dragen voor het wel slagen van die avond Ik wens de hele commissie van het feest veel succes toe, veel vreugde en een grotere band van onderlinge liefde van heel het Oostrumse volk» Nogmaals,!Leve het Oostrumse volk1»' Ik dank allen» Met heel veel hartelijke groeten aan al de Oostrumse mensen van mij en dan tot weder ziens Hartelijk gegroet van een oud Oostrumse» Truus Poels, Zuster Claverita,

Oostrum's Weekblad | 1979 | | pagina 7