REDAKTIEADRES Mgr. Hanssenstraat 44 8e jaargang no. 3 BABO-BANK no.s 1400.01.751 18 januari 1979. OUDERVERENIGING In de week van 29 januari worden alle boeken van Ge school bibliotheek geruild. Daarom wordt. U vriendelijk verzocht er zorg voer te dragen dat Uw kinderen alle boeken inleve ren op dinsdag 30 januari. Op dinsdag 6 februari kan Uw kind dan weer nieuwe boeken halen. Bovendien willen wij U er op wijzen dat-, in de Bah o-bank 2 boekenlijsten ter inzage liggens - 1. Lijst voor geadviseerde boeken voor peuters en kleuters (4-8 jarigen),, 2. Advieslijsi voor verhalende lektuur op de basisschool (8-12 jarigen). Bent geïnterfesseert in /roede kinderboeken, dan kunt deze lijsten inzien in de MBobank. Om ieder de kans te geven dit te doen mag U ze niegb meenemen. Ui it U zelf in het-bezit komen van een dezer lijsten, dan kunt U Icon takt opnemen met de secr« van de Oudervereniging Wij nodigen U allen uit tot het bijwonen van de film "Stap voor stap". Een documentaire over de school voor moeilijk lerende kinderen te Venray, genaamd "De'Essel". De film geeft U een goed beeld van wat zich afspeelt op die school.1 de methodes die gebruikt worden, de manier waarop de kin deren opgevangen worden, het speciale van dat onderwi js.^ de persoonlijke aandacht voor iedere leerling, enz. Na hét draaien van de driekwartier durende documentaire zal onder leiding van een team van "De Essel" met U van ge dachten worden gewisseld over het getoonde. Deze avond wordt gehouden op donderdag 25 januari in het Parochie huis. Aanvang 20.00 uur. De Besturen. LEDEN L.V.Bo, N.K.Vc enjjlIDERVERENIGING I w M I

Oostrum's Weekblad | 1979 | | pagina 1